Rottnest Express
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Rottnest Express

Rottnest Express je trajektová společnost spojující města Fremantle a Perth s oblíbenou turistickou destinací Rottnest Island v západní Austrálii.

Již od svého založení před téměř 60 lety společnost Rottnest Express získává mnoho ocenění. Její flotila se skládá ze tří moderních vysokorychlostních osobních lodí - Starflyte, Eagle Express a Sea Eagle. Trasy, na jejichž lodě jezdí, jsou jedny z nejdrsnějších na jižní polokouli, avšak plavidla byly speciálně sestrojeny tak, aby byly schopny čelit těmto podmínkám a dnes je společnost Rottnest Express známá svými bezproblémovými, rychlými a bezpečnými plavby v jakýchkoliv podmínkách.

Z přístavů B-Shed Fremantle, Northport Fremantle a Barrack St Perth se trajekty plaví několikrát denně na ostrov Rottnest, jakož i mezi přístavy na pevnině. Plavby trvají mezi 45 minutami a 2 hodinami 15 minutami. Zařízení na palubě jsou omezené, ale TV s plochou obrazovkou a nádherný výhled na moře Vám jistě zpříjemní plavbu.

Společnost také nabízí různé výlety do lokalit, kde se můžete potápět či pozorovat velryby a lístky je možné si zarezervovat v přístavu. Užijte si přestávku na ostrově Rottnest, kde najdete celou řadu volně žijících živočichů a kde na Vás čekají jedinečné zážitky!

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Rottnest Express, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Rottnest Express. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Rottnest Express s alternativními trajektovými operátory.

Rottnest Express routes and ports

Alternativní společnosti a trasy

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.