COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Rottnest Express

Rottnest Express je trajektová společnost spojující města Fremantle a Perth s oblíbenou turistickou destinací Rottnest Island v západní Austrálii.

Již od svého založení před téměř 60 lety společnost Rottnest Express získává mnoho ocenění. Její flotila se skládá ze tří moderních vysokorychlostních osobních lodí - Starflyte, Eagle Express a Sea Eagle. Trasy, na jejichž lodě jezdí, jsou jedny z nejdrsnějších na jižní polokouli, avšak plavidla byly speciálně sestrojeny tak, aby byly schopny čelit těmto podmínkám a dnes je společnost Rottnest Express známá svými bezproblémovými, rychlými a bezpečnými plavby v jakýchkoliv podmínkách.

Z přístavů B-Shed Fremantle, Northport Fremantle a Barrack St Perth se trajekty plaví několikrát denně na ostrov Rottnest, jakož i mezi přístavy na pevnině. Plavby trvají mezi 45 minutami a 2 hodinami 15 minutami. Zařízení na palubě jsou omezené, ale TV s plochou obrazovkou a nádherný výhled na moře Vám jistě zpříjemní plavbu.

Společnost také nabízí různé výlety do lokalit, kde se můžete potápět či pozorovat velryby a lístky je možné si zarezervovat v přístavu. Užijte si přestávku na ostrově Rottnest, kde najdete celou řadu volně žijících živočichů a kde na Vás čekají jedinečné zážitky!

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Rottnest Express, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Rottnest Express. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Rottnest Express s alternativními trajektovými operátory.

Trasy a přístavy Rottnest Express

Všechny trasy Rottnest Express

Alternativní společnosti a trasy