Rottnest Fast Ferries
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Rottnest Fast Ferries

Rottnest Fast Ferries provozuje trajektovou přepravu z Hillarys Boat Harbour (Perth) v západní Austrálii na ostrov Rottnest.

Rottnest je úžasná destinace a pravděpodobně nejkrásnější ostrov v západní Austrálii. 11 mílovou plavbu si můžet užít v pohodlí plně klimatizovaného rychlého trajektu společnosti Rottnest, MV Seaflyte.

35 metrů dlouhý trajekt Seaflyte pojme až 300 cestujících a má prostory k sezení uvnitř, i na venkovních palubách. K dispozici je také licencovaný bar, který nabízí nápoje a různé občerstvení.

Trajekt opouští přístav Hillarys Boat Harbour a plaví se na východní stranu ostrova Rottnest až čtyřikrát denně v každém směru, s méně častými plavbami mimo turistické sezóny.

Přístav Hillarys Boat Harbour je vzdálen asi 20 minut severně od Perth CBD a lze jej nalézt na konci Hepburn Avenue, s bezplatným parkováním na jeho jižní straně. Pokud nemáte auto, pak zamiřte na stanici Greenwood a vezměte si autobus číslo 456 do přístavu. Pokud využíváte veřejnou dopravu, nechte si dostatek času na cestu. Mezi Vaším hotelem a trajektovým terminálem je také možné využít bezplatný autobusový transfer. Tato služba je dostupná na požádání.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti Rottnest Fast Ferries s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.