COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Rottnest Fast Ferries

Rottnest Fast Ferries provozuje trajektovou přepravu z Hillarys Boat Harbour (Perth) v západní Austrálii na ostrov Rottnest.

Rottnest je úžasná destinace a pravděpodobně nejkrásnější ostrov v západní Austrálii. 11 mílovou plavbu si můžet užít v pohodlí plně klimatizovaného rychlého trajektu společnosti Rottnest, MV Seaflyte.

35 metrů dlouhý trajekt Seaflyte pojme až 300 cestujících a má prostory k sezení uvnitř, i na venkovních palubách. K dispozici je také licencovaný bar, který nabízí nápoje a různé občerstvení.

Trajekt opouští přístav Hillarys Boat Harbour a plaví se na východní stranu ostrova Rottnest až čtyřikrát denně v každém směru, s méně častými plavbami mimo turistické sezóny.

Přístav Hillarys Boat Harbour je vzdálen asi 20 minut severně od Perth CBD a lze jej nalézt na konci Hepburn Avenue, s bezplatným parkováním na jeho jižní straně. Pokud nemáte auto, pak zamiřte na stanici Greenwood a vezměte si autobus číslo 456 do přístavu. Pokud využíváte veřejnou dopravu, nechte si dostatek času na cestu. Mezi Vaším hotelem a trajektovým terminálem je také možné využít bezplatný autobusový transfer. Tato služba je dostupná na požádání.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti Rottnest Fast Ferries s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Trasy a přístavy Rottnest Fast Ferries

Klikněte zde pro zobrazení mapy

Všechny trasy Rottnest Fast Ferries