Sabang
Aceh
Trajekty do Indonésie
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Trajekt z Sabang do Aceh

Linka Sabang Aceh spojuje Indonésie s Indonésie. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Express Bahari. Plavba probíhá 21 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 45 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Sabang Aceh se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Nejpopulárnější otázky

Jak dlouho trvá trajekt z Sabang do Aceh?

Doba plavby trajektem z Sabang do Aceh je přibližně 45m. Doba plavby se může v jednotlivých ročních obdobích lišit, proto doporučujeme provést živou kontrolu.

Které trajektové společnosti operují mezi Sabang a Aceh?

Existuje 1 trajektový operátor pro Sabang až Aceh a toto je
  • Express Bahari

Jak si mohu rezervovat jízdenky na trajekt z Sabang do Aceh?

Rezervujte si trajekty z Sabang do Aceh prostřednictvím našeho vyhledávače nabídek a podívejte se na naši stránku s nabídkami, kde najdete nejnovější nabídky trajektů.

Můžete cestovat pěšky na trajektu z Sabang do Aceh?

Ano, můžete cestovat jako pěší cestující z Sabang do Aceh s
  • Express Bahari

Můžete vzít své auto na trajekt z Sabang do Aceh?

Ne, na trajektu mohou cestovat pouze pěší cestující.

Můžete vzít domácí zvířata na trajekt z Sabang do Aceh?

Ne, domácí zvířata nejsou na palubě trajektů povolena.

Jaká je vzdálenost z Sabang do Aceh?

Vzdálenost mezi Sabang a Aceh je přibližně 3 námořních mil.

Sabang do Aceh Jízdní řády trajektů

Rozvrhy trajektů mezi 10/06/2024 a 16.06.2024


Provozovatel Čas odjezdu (nejbližší k zvolenému) Čas příjezdu Doba plavby Dny plachtění
Express Bahari 08:00 08:45 45 minut Každý den
Express Bahari 14:30 15:15 45 minut Každý den
Express Bahari 16:30 17:15 45 minut Mon, Út, St, Čt, Pá, Sun
Express Bahari 17:00 17:45 45 minut Sat

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.