Safe Way Maritime
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Safe Way Maritime

Trajekt Galaxy Wave, patřící společnosti Safeway Maritime, operuje na 40 miloval trase mezi přístavním městem La Ceiba (Honduras) a ostrovem Roatan.

Již od svého vzniku v polovině 90. let nabízí společnost Safe Way Maritime spolehlivou přepravu k souostroví Bay Islands, jehož je ostrov Roatan součástí. Momentálně je Safe Way Maritime jedinou společností plujícím přes tropické vody až na Roatan.

Cestující mají jedinečnou příležitost si na své cestě odpočinout a vychutnat si krásu smaragdového moře, které je domovem druhého největšího komplexu korálových útesů na světě.

Safe Way Maritime již mnohokrát zmodernizovala svou flotilu lodí plujících na této trase. Stále větší a rychlejší lodě jí umožňují přepravit na ostrov více cestujícím v kratším čase. Galaxy Wave je 46 metrový katamarán s kapacitou 460 cestujících a plavba trvá jen 70 minut.

Na palubě najdete 250 standardních míst, které se nacházejí v příjemném klimatizovaném prostředí na spodní palubě. Cestující první třídy jsou na Galaxy Wave umístění na druhém patře a mají nádherný výhled. Kapacita je zde 60 míst. Navíc na horní palubě lodi je i dalších venkovních 150 míst. Občerstvení a nápoje jsou k dispozici v terminálech a na palubě trajektu. Pokud nemáte chuť pozorovat krásný výhled během plavby, zabaví Vás televize, které se nacházejí v kajutách obou tříd.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti Safe Way Maritime s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.