Sea Las Perlas
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Sea Las Perlas

Společnost Sea Las Perlas provozuje trajekty v oblasti Panamského průplavu ve střední Americe, přičemž propojuje ostrovy Perlového souostroví - San Miguel, Contadora a Viveros s hlavním městem Panama City.

Společnost má sídlo v oblasti Amador v Panama City, a trajekty Sea Las Perlas směřují z jachtařského klubu Balbao, jihozápadně od rušného centra města. Na této trase operuje velký katamarán a plavba obvykle trvá devadesát minut až dvě hodiny.

Trajekt byl navržen s velkým venkovním prostorem a dlouhými lavicemi, což maximalizuje prostor a pohodlí, což ocení hlavně cestující s dětmi. Zároveň si na palubě můžete vychutnat vodu, různé nealkoholické nápoje či jiné občerstvení.

Perlové souostroví nabízí celoroční zábavu ve slunném prostředí a může se pochlubit jedněmi z nejlepších pláží a možností na potápění na světě. Přestože je tato destinace nesmírně populární mezi turisty, je zde možné nalézt i klid, a to díky velkému množství skrytých zátok a pláží.

Stránka directferries.cz Vám umožní porovnat jízdní řád a cenovou nabídku společnosti Sea Las Perlas s alternativními trajektovými operátory, abyste mohli udělat to nejlepší rozhodnutí pro Váš výlet.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.