COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Sea Las Perlas

Společnost Sea Las Perlas provozuje trajekty v oblasti Panamského průplavu ve střední Americe, přičemž propojuje ostrovy Perlového souostroví - San Miguel, Contadora a Viveros s hlavním městem Panama City.

Společnost má sídlo v oblasti Amador v Panama City, a trajekty Sea Las Perlas směřují z jachtařského klubu Balbao, jihozápadně od rušného centra města. Na této trase operuje velký katamarán a plavba obvykle trvá devadesát minut až dvě hodiny.

Trajekt byl navržen s velkým venkovním prostorem a dlouhými lavicemi, což maximalizuje prostor a pohodlí, což ocení hlavně cestující s dětmi. Zároveň si na palubě můžete vychutnat vodu, různé nealkoholické nápoje či jiné občerstvení.

Perlové souostroví nabízí celoroční zábavu ve slunném prostředí a může se pochlubit jedněmi z nejlepších pláží a možností na potápění na světě. Přestože je tato destinace nesmírně populární mezi turisty, je zde možné nalézt i klid, a to díky velkému množství skrytých zátok a pláží.

Stránka directferries.cz Vám umožní porovnat jízdní řád a cenovou nabídku společnosti Sea Las Perlas s alternativními trajektovými operátory, abyste mohli udělat to nejlepší rozhodnutí pro Váš výlet.

Trasy a přístavy Sea Las Perlas

Všechny trasy Sea Las Perlas