COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Sea's Young

Sea Young patří k nejvýznamnějším čínským trajektovým společnostem. Sídlí v deltě Perlové řeky v jihovýchodní Číně a spojuje přístav Humen, v provincii Dongguan, s letištěm Hong Kong.

Společnost, která je vlastněna vládou, byla založena v roce 1984 a může se pochlubit desítkami let zkušeností v oblasti zajišťování vysokorychlostních trajektových služeb. Kromě toho se zaměstnanci skládají z profesionálů, kteří neustále hledají způsoby, jak inovovat společnost, což zajišťuje její soustavné zlepšování.

V roce 2003 Sea Young začal spolupracovat s letištěm Hong Kong, čímž se stal průkopníkem zcela nového globálního způsobu dopravy známého jako "námořno-letecká doprava", takže je ještě jednodušší pro mezinárodní návštěvníky, kteří přilétají z více než 150 různých zemí, se přepravit přes ústí Perlové řeky.

Cesta z letiště do přístavu Humen trvá pouze 60 minut. Tato oblíbená trasa je provozována 2 vysokorychlostními osobními trajekty. Loď pojmenovaná Taijian byla navržena v Austrálii a nabízí výběr ubytování - od standardních kabin až po VIP kajuty, které zahrnují bezplatné stravování a prioritní nalodění a vylodění se. Trajekt má kapacitu 318 cestujících. Dongtai'an je dalším luxusním, vysokorychlostním osobním trajektem, který byl postaven v Singapuru a uveden do provozu v roce 1993. Loď nabízí obyčejné kajuty i kajuty prvj třídy, s velkými LCD televizory a nastavitelnými, pohodlnými sedadly I přednostní nalodění.

Stránka directferries.cz Vám umožní porovnat jízdní řád a cenovou nabídku společnosti Sea's Young s alternativními trajektovými operátory, abyste mohli udělat to nejlepší rozhodnutí pro Váš výlet.

Všechny trasy Sea's Young