Sea's Young
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Sea's Young

Sea Young patří k nejvýznamnějším čínským trajektovým společnostem. Sídlí v deltě Perlové řeky v jihovýchodní Číně a spojuje přístav Humen, v provincii Dongguan, s letištěm Hong Kong.

Společnost, která je vlastněna vládou, byla založena v roce 1984 a může se pochlubit desítkami let zkušeností v oblasti zajišťování vysokorychlostních trajektových služeb. Kromě toho se zaměstnanci skládají z profesionálů, kteří neustále hledají způsoby, jak inovovat společnost, což zajišťuje její soustavné zlepšování.

V roce 2003 Sea Young začal spolupracovat s letištěm Hong Kong, čímž se stal průkopníkem zcela nového globálního způsobu dopravy známého jako "námořno-letecká doprava", takže je ještě jednodušší pro mezinárodní návštěvníky, kteří přilétají z více než 150 různých zemí, se přepravit přes ústí Perlové řeky.

Cesta z letiště do přístavu Humen trvá pouze 60 minut. Tato oblíbená trasa je provozována 2 vysokorychlostními osobními trajekty. Loď pojmenovaná Taijian byla navržena v Austrálii a nabízí výběr ubytování - od standardních kabin až po VIP kajuty, které zahrnují bezplatné stravování a prioritní nalodění a vylodění se. Trajekt má kapacitu 318 cestujících. Dongtai'an je dalším luxusním, vysokorychlostním osobním trajektem, který byl postaven v Singapuru a uveden do provozu v roce 1993. Loď nabízí obyčejné kajuty i kajuty prvj třídy, s velkými LCD televizory a nastavitelnými, pohodlnými sedadly I přednostní nalodění.

Stránka directferries.cz Vám umožní porovnat jízdní řád a cenovou nabídku společnosti Sea's Young s alternativními trajektovými operátory, abyste mohli udělat to nejlepší rozhodnutí pro Váš výlet.

Sea's Young routes and ports

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.