Sealink
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Sealink

Společnost Sealink Travel Group spojuje hlavní symboly Austrálie se světem a to prostřednictvím svých trajektových operátorů Kangaroo Island, Queensland a Northern Trajectory.

S více než dvěma milióny odbavených cestujících ročně je Sealink Travel Group jednou z nejlepších a nejznámějších australských společností.

Sealink Kangaroo Island propojuje jih australské pevniny se světoznámým Klokaním ostrovem. Má k dispozici dva účelové trajekty a přeprava na ostrov trvá kolem 45 minut, přičemž lodě jezdí až 12 krát denně. Tyto moderní trajekty jsou schopny unést až 350 cestujících.

Sealink Queensland využívá na propojení Townsville s Magnetickým ostrovem tři vysokorychlostní plavidla, která plují až 18 krát za den.

Sealink Northern Territory poskytuje trajektovou přepravu mezi Darwinem a ostrovy Tiwi a plavba trvá kolem dvou a půl hodiny.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti Sealink s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Alternativní společnosti a trasy

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.