COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Sealink

Společnost Sealink Travel Group spojuje hlavní symboly Austrálie se světem a to prostřednictvím svých trajektových operátorů Kangaroo Island, Queensland a Northern Trajectory.

S více než dvěma milióny odbavených cestujících ročně je Sealink Travel Group jednou z nejlepších a nejznámějších australských společností.

Sealink Kangaroo Island propojuje jih australské pevniny se světoznámým Klokaním ostrovem. Má k dispozici dva účelové trajekty a přeprava na ostrov trvá kolem 45 minut, přičemž lodě jezdí až 12 krát denně. Tyto moderní trajekty jsou schopny unést až 350 cestujících.

Sealink Queensland využívá na propojení Townsville s Magnetickým ostrovem tři vysokorychlostní plavidla, která plují až 18 krát za den.

Sealink Northern Territory poskytuje trajektovou přepravu mezi Darwinem a ostrovy Tiwi a plavba trvá kolem dvou a půl hodiny.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti Sealink s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Všechny trasy Sealink