COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Sealink Kangaroo Island

Společnost Sealink provozuje osobní a nákladní trajektovou dopravu mezi jižní Austrálií a Klokaním ostrovem (Kangaroo Island). Každodenní plavby (s výjimkou 25.12.) se uskutečňují mezi Cape Jervis, jižně od Adelaide a Penneshaw, na východní straně Kangaroo Island.

S 12 plavbami denně v každém směru a dvěma moderními trajekty - Sealion 2000 a Spirit of Kangaroo Island - Vám plavba se Sealink přes úžinu Backstairs Passage bude trvat pouze 45 minut. Na palubě si můžete dopřát horký nápoj nebo občerstvení z plně licencované kavárny, pokochat se nádherným výhledem na moře, nebo využít bezplatné Wi-Fi.

Kangaroo Island je třetím největším australským ostrovem a určitě patří k místům, které musíte navštívit. Nastupte na trajekt a prozkoumejte ostrov svým vlastním tempem v pohodlí Vašeho vlastního vozidla. Pokud však chcete, turističtí průvodci Vás mohou informovat o výletech, které Sealink uskutečňuje.

Společnost byla založena v roce 1989, kdy odkoupila provoz společnosti Philanderer Ferries, která svými loděmi propojovala australskou pevninu a Kangaroo Island již od 70. let. Díky nejmodernějším účelovým plavidlům Sealink v současnosti poskytuje rychlejší, pohodlnější a spolehlivější plavby.

Prohlédněte si Sealink Kangaroo Island plavební řády, ceny a rezervujte si Sealink Kangaroo Island lodní lístky s directferries.cz. Hledáte jinou trasu nebo trajektovou společnost? Nedělejte si starosti, porovnáme pro Vás nabídku Sealink Kangaroo Island s jinými trajektovými společnostmi.

Trasy a přístavy Sealink Kangaroo Island

Všechny trasy Sealink Kangaroo Island

Alternativní společnosti a trasy