Sealink Kangaroo Island
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Sealink Kangaroo Island

Společnost Sealink provozuje osobní a nákladní trajektovou dopravu mezi jižní Austrálií a Klokaním ostrovem (Kangaroo Island). Každodenní plavby (s výjimkou 25.12.) se uskutečňují mezi Cape Jervis, jižně od Adelaide a Penneshaw, na východní straně Kangaroo Island.

S 12 plavbami denně v každém směru a dvěma moderními trajekty - Sealion 2000 a Spirit of Kangaroo Island - Vám plavba se Sealink přes úžinu Backstairs Passage bude trvat pouze 45 minut. Na palubě si můžete dopřát horký nápoj nebo občerstvení z plně licencované kavárny, pokochat se nádherným výhledem na moře, nebo využít bezplatné Wi-Fi.

Kangaroo Island je třetím největším australským ostrovem a určitě patří k místům, které musíte navštívit. Nastupte na trajekt a prozkoumejte ostrov svým vlastním tempem v pohodlí Vašeho vlastního vozidla. Pokud však chcete, turističtí průvodci Vás mohou informovat o výletech, které Sealink uskutečňuje.

Společnost byla založena v roce 1989, kdy odkoupila provoz společnosti Philanderer Ferries, která svými loděmi propojovala australskou pevninu a Kangaroo Island již od 70. let. Díky nejmodernějším účelovým plavidlům Sealink v současnosti poskytuje rychlejší, pohodlnější a spolehlivější plavby.

Prohlédněte si Sealink Kangaroo Island plavební řády, ceny a rezervujte si Sealink Kangaroo Island lodní lístky s directferries.cz. Hledáte jinou trasu nebo trajektovou společnost? Nedělejte si starosti, porovnáme pro Vás nabídku Sealink Kangaroo Island s jinými trajektovými společnostmi.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.