Sealink Northern Territory
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Sealink Northern Territory

Společnost Sealink Northern Territory poskytuje cestujícím ten nejrychlejší způsob přepravy mezi městem Darwin, Mandorah a ostrovy Tiwi.

Sealink Vás přepraví z terminálu do terminálu na svých vysokorychlostních katamaránoch, 14 krát denně do Mandorah a 3 krát týdně na ostrovy Tiwi.

Flotila Sealink Northern Territory zahrnuje trajekt Tiwi Mantawi, který má nosnost až 195 cestujících a plaví se rychlostí až 24 uzlů, stejně jako menší plavidlo James Grant, které má kapacitu 110 cestujících. Na palubě Tiwi Mantawi najdete kavárnu, výběr ze sedadel v klimatizovaných kajutách s velkými televizory, venkovní posezení na horní "sluneční" terase a soukromou klimatizovanou kabinu na horní palubě. Menší loď James Grant je vybavena klimatizovanou hlavní kajutou, stejně jako venkovním posezením na "sluneční terase". Během cesty si také na palubě můžete zakoupit občerstvení a studené nápoje.

Kromě toho, že Vás společnost Sealink Northern Territory pohodlně přepraví, je také specialistou na ostrovy Tiwi a může Vám nabídnout velké množství informací o této destinaci.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Sealink Northern Territory, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Sealink Northern Territory. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Sealink Northern Territory s alternativními trajektovými operátory.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.