Sealink Queensland
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Sealink Queensland

Australská společnost Sealink Queensland poskytuje vysokorychlostní spojení mezi městem Townsville a přístavem Nelly Bay (Magentický ostrov).

Sealink Queensland je součástí Sealink Travel Group, jedné z nejdynamičtějších dopravních společností v Austrálii.

Se svou flotilou, která se skládá ze tří vysokorychlostních katamaránů s nosností až tři sta cestujících, Sealink uskutečňuje až 18 plaveb na Magnetic Island, přičemž plavba trvá pouze kolem dvaceti minut. Na palubě třípodlažních katamaránů Sealink Queensland najdete bar, WC, klimatizaci a "sluneční terasu".

Townsville je hlavní město severního Queenslandu a ideální vstupní branou do Velkého bariérového útesu. Lodě Sealink odcházejí z terminálu Nairn v Townsville (s velmi dobrou dostupností pro autobusy, taxíky a transfery) a plaví se do terminálu Nelly Bay na jihovýchodě Magnetického ostrova. Po příjezdu do přístavu Nelly Bay mají cestující možnost objednat si prohlídku ostrova, přespat či pronajmout si auto na recepci společnosti Sealink, která je umístěna uvnitř budovy.

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti Sealink Queensland s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády Sealink Queensland s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.