Sealink Rottnest
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Sealink Rottnest

Západní pobřeží Austrálie není tak výrazné, pokud jde o cestovní ruch, jako východní pobřeží, nicméně ti, kteří plánují tuto cestu, pravděpodobně narazí na společnost Sealink Rottnest. Provozovatel se v regionu stal uznávaným a spolehlivým dodavatelem služeb, a to se sídlem ve městě Perth, což je jedno z nejnavštěvovanějších australských míst, stejně jako například ostrov Rottnest.

Frekvence plaveb a velmi přijatelné ceny přitahují mnoho cestujících, kteří pochází ze západního pobřeží Austrálie. Pohodová atmosféra, o kterou se stará přátelský a veselý personál, ve vás zanechá pocit, že se společností Sealinkem Rottnest ještě někam vyrazíte. Součástí paluby je bar, kde se podávají čerstvé nápoje a občerstvení - sladké i slané, což vás zabaví během celé plavby.

Cestující se zdravotním postižením budou mít při naloďování přednost. Plavidla jsou uzpůsobena a přístupná pro invalidní vozík tak, aby vše proběhlo hladce. Palubní personál bude také pomáhat cestujícím, kteří potřebují jakoukoliv pomoc se zavazadly. Tím bude zajištěn efektivní průběh plavby.

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti Sealink Rottnest s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády Sealink Rottnest s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.