Seatours
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Seatours

Seatours je jednou z předních trajektových společností na Islandu, která nabízí plavby z idylického pobřežního města Stykkisholmur na západním pobřeží, přes záliv Breidafjordur, do Brjanslaekuru na severozápadě země.

Seatours začala v roce 1986 s průvodcovskou činnosti v okolí zálivu Breidafjordur, ale brzy se rozšířila, zavedla trajektovou dopravu a stala se největší svého druhu na západním pobřeží Islandu.

Ferry Baldur, moderní osobní trajekt, může přepravit množství vozidel, včetně velkých automobilů, přívěsů a obytných aut. Během letních měsíců se loď občas zastaví i na Flatey, půvabném ostrůvku plném barevných domů z 19. století, kde najdete i hotel či mnoho druhů volně žijících ptáků.

Během letní sezóny Seatours také zvyšuje počet svých zaměstnanců, a to na více než 50 velmi dobře informovaných členů týmu, kteří jsou tam, aby se ujistili, že máte ten nejpříjemnější zážitek.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Seatours, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Seatours. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Seatours s alternativními trajektovými operátory.

Seatours routes and ports

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.