Seatran Ferry
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Seatran Ferry

Seatran Ferry je thajský provozovatel, který zajišťuje pravidelné vysokorychlostní trajekty přes Thajský záliv do různých destinací včetně Donsaku na ostrov Samui a Donsaku na ostrov Koh Phangan. Nabízí také autobusovou dopravu pro cestující mezi centrem města Surat Thani a přístavištěm Donsak.

Společnost Seatran Ferry má dohromady flotilu 5 lodí. Lodě Discovery 1 a 2 mohou přepravit až 275 cestujících, zatímco loď Discovery 5 může přepravit až 301 cestujících během jedné cesty. Každý trajekt je vybaven mnoha zařízeními včetně klimatizovaných televizních salonků, obchodů, služeb se zbožím a venkovního posezení. Tuto trajektovou dopravu provozuje tým zkušených námořníků, kteří vám zaručí bezpečnou a pohodlnou cestu.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Seatran Ferry, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Seatran Ferry. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Seatran Ferry s alternativními trajektovými operátory.

Všechny trasy Seatran Ferry

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.