Seaworld Express Ferry
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Seaworld Express Ferry

Seaworld Express Ferry je jihokorejská společnost se sídlem na jižním pobřeží, která propojuje Mokpo, město v Jižní Jeolle; přístav Haenam Usuyeung; a ostrov Jeju.

Společnost nabízí pravidelné linky z pevniny na největší ostrov, který je zároveň nejpopulárnější prázdninovou destinací v zemi-ostrov Jeju, ai proto je jedním z nejčastěji využívaných trajektových provozovatelů v Jižní Koreji, a to zejména v letních měsících.

Vlajkovou lodí společnosti je Sea Star Cruise. Je to velké plavidlo, které má na palubě pekárnu, videohry, karaoke, které můžete využít zatímco se Vám naskýtá nádherný pohled na blížící se ostrov Jeju na obzoru. Seaworld Express Ferry provozuje také menší katamarán s názvem Queen Star 2, který poskytuje nejrychlejší plavbu na Jeju, a má řadu moderních vymožeností a pohodlných sedadel. Další velká výletní loď, Santa Lucino, nabízí mnoho špičkových kajut - od rodinných apartmánů a Junior Suites až po VIP pokoje, stejně jako masážní křesla a seminární místnosti.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti Seaworld Express Ferry s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.