COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Shanghai Ferry

Shanghai Ferry nabízí mezinárodní trajektovou dopravu spojující dvě východoasijské obchodní a kulturní centra - Osaku v Japonsku a Šanghaj v Číně - během celého roku.

Shanghai Ferry využívá své plavidlo Su Zhou Hao na dlouhou, ale zábavnou plavbu mezi Japonskem a Čínou. Postaven v roce 1992, trajekt je 155 metrů dlouhý, může unést až 272 cestujících a pluje rychlostí kolem 21 uzlů.

Na palubě lodi najdete celou řadu zařízení, jako je recepce, prostorný salónky pro cestující, bezcelní obchod se suvenýry, restaurace a lázně s výhledem na moře. Najdete zde i herní automaty čí typickou "mahjong" místnost, kde se určitě pobavíte.

Pokud máte chuť na něco pod zub, bufetová restaurace je k dispozici od rána do večera, zatímco speciální restaurace je otevřena pouze na večeři, od 17:30 do 19:30. Tato restaurace se pak přemění na bar od 19:45 do 22:30 a během této doby zde probíhá i karaoke. Obě restaurace Vám nabídnou chutná jídla z japonské, čínské a západní kuchyně, a to vše za přijatelné ceny.

K dispozici je také velký výběr ubytování, s takovou nabídkou kajut, aby vyhovovala všem rozpočtem a která Vám zároveň umožní, že do Vaší cílové destinace dorazíte odpočatí.

Nudí Vás "obyčejné" cestování po Asii? Shanghai Ferry Vám nabízí zážitek "výletní plavby" mezi Japonskem a Čínou - dvou zemí s jedinečnou kulturou, které musíte navštívit!

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti Shanghai Ferry s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády Shanghai Ferry s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Trasy a přístavy Shanghai Ferry

Klikněte zde pro zobrazení mapy

Všechny trasy Shanghai Ferry