Shanghai Ferry
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Shanghai Ferry

Shanghai Ferry nabízí mezinárodní trajektovou dopravu spojující dvě východoasijské obchodní a kulturní centra - Osaku v Japonsku a Šanghaj v Číně - během celého roku.

Shanghai Ferry využívá své plavidlo Su Zhou Hao na dlouhou, ale zábavnou plavbu mezi Japonskem a Čínou. Postaven v roce 1992, trajekt je 155 metrů dlouhý, může unést až 272 cestujících a pluje rychlostí kolem 21 uzlů.

Na palubě lodi najdete celou řadu zařízení, jako je recepce, prostorný salónky pro cestující, bezcelní obchod se suvenýry, restaurace a lázně s výhledem na moře. Najdete zde i herní automaty čí typickou "mahjong" místnost, kde se určitě pobavíte.

Pokud máte chuť na něco pod zub, bufetová restaurace je k dispozici od rána do večera, zatímco speciální restaurace je otevřena pouze na večeři, od 17:30 do 19:30. Tato restaurace se pak přemění na bar od 19:45 do 22:30 a během této doby zde probíhá i karaoke. Obě restaurace Vám nabídnou chutná jídla z japonské, čínské a západní kuchyně, a to vše za přijatelné ceny.

K dispozici je také velký výběr ubytování, s takovou nabídkou kajut, aby vyhovovala všem rozpočtem a která Vám zároveň umožní, že do Vaší cílové destinace dorazíte odpočatí.

Nudí Vás "obyčejné" cestování po Asii? Shanghai Ferry Vám nabízí zážitek "výletní plavby" mezi Japonskem a Čínou - dvou zemí s jedinečnou kulturou, které musíte navštívit!

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti Shanghai Ferry s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády Shanghai Ferry s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.