COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Shin Nihonkai Ferry

Zajištěním dopravy v populárních oblastech Hokkaido a Kjóto se společnost Shin Nihonkai Ferry stala jedním z nejčastěji využívaných a populárních trajektových dopravců v regionu. Operátor je oblíbený mezi místními obyvateli i zahraničními turisty, což dokazuje 6,9 milionu zahraničních cestujících na trasách do Hokkaido a 4,8 milionu do Kjóto. Provozovatel těchto tras vzal v úvahu vysoké nároky spojené s olympijskými hrami v Tokiu v roce 2020, přizpůsobil proto své palubní zařízení odpovídajícím způsobem a snažil se povzbudit svůj personál ke studiu mnoha cizích jazyků.

Na palubě lodí jsou neuvěřitelně působivá zařízení; za zmínku stojí Grand Bath, Open Air Bath, Sauna a řada dalších tematických místností, které potěší sportovní nadšence, děti a fanoušky filmů. Vzhledem k tomu, že během přejezdu stráví cestující na palubě lodi poměrně dost času, jsou zde k dispozici rozličné kajuty a apartmány; pro milovníky luxusu jsou určeny deluxe apartmány, pro ostatní zájemce o ubytování jsou v nabídce různé velikosti pokojů, a to od jednolůžkových až po rodinné či pro větší skupiny přátel.

Pracovníci terminálu jsou velmi přátelští a pečliví, takže každý cestující nastoupí na loď bezpečně a včas. Automobily, motocykly a jízdní kola mohou být převezeny v garáži ve spodní části lodi. Cestující jsou posádkou směrováni na palubu, aby si mohli vychutnat plachtění.

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti Shin Nihonkai Ferry s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády Shin Nihonkai Ferry s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Všechny trasy Shin Nihonkai Ferry