Shin Nihonkai Ferry
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Shin Nihonkai Ferry

Zajištěním dopravy v populárních oblastech Hokkaido a Kjóto se společnost Shin Nihonkai Ferry stala jedním z nejčastěji využívaných a populárních trajektových dopravců v regionu. Operátor je oblíbený mezi místními obyvateli i zahraničními turisty, což dokazuje 6,9 milionu zahraničních cestujících na trasách do Hokkaido a 4,8 milionu do Kjóto. Provozovatel těchto tras vzal v úvahu vysoké nároky spojené s olympijskými hrami v Tokiu v roce 2020, přizpůsobil proto své palubní zařízení odpovídajícím způsobem a snažil se povzbudit svůj personál ke studiu mnoha cizích jazyků.

Na palubě lodí jsou neuvěřitelně působivá zařízení; za zmínku stojí Grand Bath, Open Air Bath, Sauna a řada dalších tematických místností, které potěší sportovní nadšence, děti a fanoušky filmů. Vzhledem k tomu, že během přejezdu stráví cestující na palubě lodi poměrně dost času, jsou zde k dispozici rozličné kajuty a apartmány; pro milovníky luxusu jsou určeny deluxe apartmány, pro ostatní zájemce o ubytování jsou v nabídce různé velikosti pokojů, a to od jednolůžkových až po rodinné či pro větší skupiny přátel.

Pracovníci terminálu jsou velmi přátelští a pečliví, takže každý cestující nastoupí na loď bezpečně a včas. Automobily, motocykly a jízdní kola mohou být převezeny v garáži ve spodní části lodi. Cestující jsou posádkou směrováni na palubu, aby si mohli vychutnat plachtění.

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti Shin Nihonkai Ferry s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády Shin Nihonkai Ferry s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Všechny trasy Shin Nihonkai Ferry

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.