Singapore Island Cruise
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Singapore Island Cruise

Singapore Island Cruise jsou tuzemským operátorem, který zajišťuje pravidelné trajekty na ostrovy St. Johns a Kusu v Singapurském zálivu po celý rok. Vstupenky na tuto službu jsou způsobilé pro návrat ve stejný den, takže je to perfektní způsob, jak skákat mezi jižními ostrovy Singapuru. Cestující mohou nastoupit na přístavním molu Marina South Pier a doporučuje se, aby se dostavili alespoň 30 minut před odletem, aby byl čas na odbavení.

Singapore Island Cruise má flotilu 14 plavidel, která hladce přepraví cestující do cíle. Každý trajekt je vybaven prostorem k sezení, klimatizací, toaletami a záchrannými vestami pro zajištění optimálního pohodlí. Obsluhuje je také zkušená posádka, která se na palubě postará o každou vaši potřebu.

Stránka directferries.cz Vám umožní porovnat jízdní řád a cenovou nabídku společnosti Singapore Island Cruise s alternativními trajektovými operátory, abyste mohli udělat to nejlepší rozhodnutí pro Váš výlet.

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.