Rezervujte si trajekt v Southampton

Přístav Southampton v Anglii Vás spojí s přístavem Cowes v Isle of Wight, je tu výběr z kolem 10 plaveb trajektem za den. Doba plavby na trase ze Southamptonu do Cowesu je od 1 hodina, trasu provozuje společnost Red Funnel.

Mapa přístavu Southampton

Klikněte zde pro zobrazení mapy

Alternativy pro přístav Southampton

Služby trajektové přepravy v Southampton

 • Red Funnel
  • 69 plaveb týdně 1 hod
  • Zjistit cenu

Průvodce přístavem Southampton

Pohled na mapu dává určitou představu o strategickém významu námořního přístavu Southampton, který stojí na trojúhelníkovém poloostrově a je vytvořen na soutoku řek Test a Itchen, v 10 km od Solentu. Samozřejmě, že se Southampton zúčastnil četných akcí: byl svědkem odchodu armády Henry V. Agincourtu, odjezdu Mayflower v roce 1620 a první plavby takových lodí, jako jsou Queen Mary a Titanik.
Druhá světová válka zasáhla Southampton obzvlášť tvrdě, kvůli jeho strategickému významu jako hlavní průmyslové oblasti na jižním pobřeží. Tu ještě zůstaly stopy architektury po královi Jiřímu, ale většina města byla zničena.

Jak se dostat do přístavu Southampton

 • Southampton Trajektový Prístav Autem

  Z M25 (Londýn), se vydejte po M3 smerem na Southampton. Potom následujte informacné tabule na Ferries, terminály jsou na ulici Town Quay Road.
  Ze západu odbocte výjezdem M27 J3. Jedte po M271 a potom A3024 do Southamptonu.
  Následujte informacné tabule na Ferries, terminály jsou na Town Quay Road.
  Z východu odbocte exitem M27 J7. Následujte A334 a nato A3024 do Southamptonu.
  Následute informacné tabule na Ferries, terminály jsou na ulici Town Quay Road.

 • Southampton Trajektový Prístav Vlakem

  Z Londonýna premávají pravidelné spoje mezi Waterloo (prez Clapham Junction, Woking, Basingstoke, Winchester, Southampton Airport) a Southampton Central, cesta trvá neco prez hodinu.
  Pravidelné spoje jsou ze Skotska, ze severu, Midlands a Birminghamu, South Wales prez Bristol a Salisbury, Weymouth, Poole a Bournemouth jako aj spoje do Portsmouth a Brightonu.
  Prícházejíc vlakem, Southampton Central je propojený s vlakovými spojmi ze všech cástí UK, z místa, kde Vás kyvadlový autobus spolecnosti CityLink zdarma doveze pred terminál Red Funnel.
  Pro více informací a ohledem rezervací, prosím navštívte naši stránku vlaku do southamptonu.

 • Southampton Trajektový Prístav Autobusem

  Pravidelné autobusové spoje spolecnosti National Express poskytují ruzné autobusy do trajektového terminálu Southampton z celého UK.
  Pro více informací a ohledem rezervací, prosím navštívte naši stránku autobusu do Southamptonu

 • Southampton Trajektový Prístav Parkování

  Parkování je k dispozícii na parkovišti Town Quay Triangle Platform Road a Town Quay Road. City Council provozuje další verejní parkoviská v oblasti Waterfront.

 • Ubytování v Southampton

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Southampton před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Southampton pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!