Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Southampton

 • Southampton Trajektový Prístav Autem

  Z M25 (Londýn), se vydejte po M3 smerem na Southampton. Potom následujte informacné tabule na Ferries, terminály jsou na ulici Town Quay Road. Ze západu odbocte výjezdem M27 J3. Jedte po M271 a potom A3024 do Southamptonu. Následujte informacné tabule na Ferries, terminály jsou na Town Quay Road. Z východu odbocte exitem M27 J7. Následujte A334 a nato A3024 do Southamptonu. Následute informacné tabule na Ferries, terminály jsou na ulici Town Quay Road.

 • Southampton Trajektový Prístav Vlakem

  Z Londonýna premávají pravidelné spoje mezi Waterloo (prez Clapham Junction, Woking, Basingstoke, Winchester, Southampton Airport) a Southampton Central, cesta trvá neco prez hodinu. Pravidelné spoje jsou ze Skotska, ze severu, Midlands a Birminghamu, South Wales prez Bristol a Salisbury, Weymouth, Poole a Bournemouth jako aj spoje do Portsmouth a Brightonu. Prícházejíc vlakem, Southampton Central je propojený s vlakovými spojmi ze všech cástí UK, z místa, kde Vás kyvadlový autobus spolecnosti CityLink zdarma doveze pred terminál Red Funnel. Pro více informací a ohledem rezervací, prosím navštívte naši stránku vlaku do southamptonu.

 • Southampton Trajektový Prístav Autobusem

  Pravidelné autobusové spoje spolecnosti National Express poskytují ruzné autobusy do trajektového terminálu Southampton z celého UK. Pro více informací a ohledem rezervací, prosím navštívte naši stránku autobusu do Southamptonu

 • Southampton Trajektový Prístav Parkování

  Parkování je k dispozícii na parkovišti Town Quay Triangle Platform Road a Town Quay Road. City Council provozuje další verejní parkoviská v oblasti Waterfront.

 • Ubytování v Southampton

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Southampton před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Southampton pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Southampton

Průvodce přístavem Southampton

Průvodce přístavem Southampton

Pohled na mapu dává určitou představu o strategickém významu námořního přístavu Southampton, který stojí na trojúhelníkovém poloostrově a je vytvořen na soutoku řek Test a Itchen, v 10 km od Solentu. Samozřejmě, že se Southampton zúčastnil četných akcí: byl svědkem odchodu armády Henry V. Agincourtu, odjezdu Mayflower v roce 1620 a první plavby takových lodí, jako jsou Queen Mary a Titanik. Druhá světová válka zasáhla Southampton obzvlášť tvrdě, kvůli jeho strategickému významu jako hlavní průmyslové oblasti na jižním pobřeží. Tu ještě zůstaly stopy architektury po královi Jiřímu, ale většina města byla zničena.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.