COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Split - Civitanova Marche je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 3325 tras a 764 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Chorvatska do Itálie

Provozovatelé trajektů na trase Split - Civitanova Marche

Trajekt z Split do Civitanova Marche

V Direct Ferries jsme zcela nestranní a zaměřujeme se na pomoc při vyhledávání nejlepšího jizdného na lince Split-Civitanova Marche mezi Chorvatsko a Itálie snadno a rychle.

Použijte náš průvodce trajektem Split - Civitanova Marche a zjistíte vše, co potřebujete vědět pro rezervace trajektu do Itálie, včetně lodních společností na lince Split - Civitanova Marche, a taký alternativní možnosti pro Vaši cestu pokud jsou možné.

Zvolte Split - Civitanova Marche nebo alternativní trasu do Itálie z našeho "Vyhledávač cen" a hned zjistíte, jak snadné je rezervovat si trajekt.

Průvodce přístavem Split

Split je druhé největší město Chorvatska a nachází se v oblasti Dalmácie. Leží na východním břehu Jaderského moře a rozléhá se přes centrální poloostrov. Město je důležitým dopravním uzlem mezi ostrovy v Jaderském moři i apeninským poloostrovem. Split představuje navíc oblíbené turistické místo. Historie města sahá až do 4. století před naším letopočtem, kdy se jednalo o řeckou kolonii Aspalathos. Současný Split je rušné město s mnoha památkami, aby se turisté nenudili. Na Seznam světového dědictví UNESCO byl zařazen tamní Diokleciánův palác, jenž je jednou z nejpůsobivějších památek na světě. Za starými hradbami města je mnoho barů, restaurací, kaváren a obchodů, které uspokojí veškeré potřeby turistů. Hory za městem poskytují nádherný výhled na Split a znamenají kontrast k modrým vodám Jadranu.

Trajekty z přístavu směřují do měst Ancona, Pescara, Rijeka, Dubrovnik a na ostrovy Korcula, Mljet.