Stewart Island Experience
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Stewart Island Experience

Společnost Stewart Island Experience provozuje každodenní plavby se svými rychlými katamarány mezi městy Bluff na Jižním ostrově Nového Zélandu a Oban na Stewart Island.

Trajektová doprava funguje celoročně a trvá asi hodinu, dokud se přeplavíte přes 39 kilometrů dlouhou úžinu Foveaux na Stewart Island. Rychlost lodi dosahuje 20 uzlů. Během cesty si však určitě dejte pozor na volně žijící živočichy, zejména mořští ptáci.

Na palubě je k dispozici bezplatný čaj a káva, ale máte možnost si zakoupit i jiné občerstvení. Dva kusy osobních zavazadel na osobu jsou zdarma (z toho 1 příruční zavazadlo).

Parkování Vašeho vozu je v ceně lístku a je možné během celého dne i noci - při terminálu Bluff pro ty, kteří cestují na Stewart Island trajektem. Autobusové transfery jsou také k dispozici, a to z Invercargill (celoročně), Queenstown & Te Anau (sezónní) a lze si je objednat při rezervaci lodního lístku.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Stewart Island Experience, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Stewart Island Experience. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Stewart Island Experience s alternativními trajektovými operátory.

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.