COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Stradbroke Ferries

Společnost Stradbroke Ferries zajišťuje klíčový dopravní spoj mezi North Stradbroke Island a South Moreton Bay Island, dvěma populárními turistickými destinacemi u východního pobřeží Austrálie. Cesty jsou poměrně krátké, protože trvají asi 45 minut, takže vybavení na palubě je relativně základní, což však stále umožňuje pohodlnou jízdu bez jakéhokoli stresu. Pro žíznivé a hladové cestující je na palubě lodi kavárna s nabídkou občerstvení i osvěžujícího piva, které si mohou cestující vychutnat společně s výhledem na krásné okolí.

V letních měsících funguje na lodi klimatizace, která je nezbytná kvůli extrémní síle australského slunce. Nejenže vás příjemný personál vřele přivítá na palubě, zaměstnanci ochotně pomohou, zodpoví veškeré dotazy a v neposlední řadě zajistí, aby loď byla bezpečná a celá plavba proběhla hladce.

Domácí zvířata jsou na palubě povolena, musí však splňovat zdravotní a bezpečnostní požadavky společnosti. Cestujícím-cyklistům se doporučuje během nalodění počkat a dát přednost vozům a jiným dopravním prostředkům, usnadňuje to totiž celou cestu.

Prohlédněte si Stradbroke Ferries plavební řády, ceny a rezervujte si Stradbroke Ferries lodní lístky s directferries.cz. Hledáte jinou trasu nebo trajektovou společnost? Nedělejte si starosti, porovnáme pro Vás nabídku Stradbroke Ferries s jinými trajektovými společnostmi.

Trasy a přístavy Stradbroke Ferries

Klikněte zde pro zobrazení mapy

Všechny trasy Stradbroke Ferries