Stradbroke Ferries
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Stradbroke Ferries

Společnost Stradbroke Ferries zajišťuje klíčový dopravní spoj mezi North Stradbroke Island a South Moreton Bay Island, dvěma populárními turistickými destinacemi u východního pobřeží Austrálie. Cesty jsou poměrně krátké, protože trvají asi 45 minut, takže vybavení na palubě je relativně základní, což však stále umožňuje pohodlnou jízdu bez jakéhokoli stresu. Pro žíznivé a hladové cestující je na palubě lodi kavárna s nabídkou občerstvení i osvěžujícího piva, které si mohou cestující vychutnat společně s výhledem na krásné okolí.

V letních měsících funguje na lodi klimatizace, která je nezbytná kvůli extrémní síle australského slunce. Nejenže vás příjemný personál vřele přivítá na palubě, zaměstnanci ochotně pomohou, zodpoví veškeré dotazy a v neposlední řadě zajistí, aby loď byla bezpečná a celá plavba proběhla hladce.

Domácí zvířata jsou na palubě povolena, musí však splňovat zdravotní a bezpečnostní požadavky společnosti. Cestujícím-cyklistům se doporučuje během nalodění počkat a dát přednost vozům a jiným dopravním prostředkům, usnadňuje to totiž celou cestu.

Prohlédněte si Stradbroke Ferries plavební řády, ceny a rezervujte si Stradbroke Ferries lodní lístky s directferries.cz. Hledáte jinou trasu nebo trajektovou společnost? Nedělejte si starosti, porovnáme pro Vás nabídku Stradbroke Ferries s jinými trajektovými společnostmi.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.