Stromstad
Sandefjord
Trajekty do Norsko
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Trajekt z Stromstad do Sandefjord

Trajektová trasa Stromstad Sandefjord spojuje Švédsko s Norsko a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Color Line se plaví 14 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 2 hodin 30 minut. zatímco Trajekty společnosti Fjord Line se plaví 14 krát za týden, plavba trvá od 2 hodin 30 minut.

Celkově je tu 28 plaveb týden na trase ze Stromstadu Sandefjord mezi Švédsko a Norsko. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty ze Švédska do Norsko
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Nejpopulárnější otázky

 • Jak dlouho trvá trajekt z Stromstad do Sandefjord?

  Doba plavby trajektem z Stromstad do Sandefjord je přibližně 2h 30m. Doba plavby se může v jednotlivých ročních obdobích lišit, proto doporučujeme provést živou kontrolu.
 • Kolik stojí trajekt z Stromstad do Sandefjord?

  Cena trajektu z Stromstad do Sandefjord se může lišit v závislosti na ročním období. Průměrná cena trajektu z Stromstad do Sandefjord je 39 €.
 • Které trajektové společnosti operují mezi Stromstad a Sandefjord?

  Existuje 2 populárních provozovatelů trajektů pro Stromstad do Sandefjord. Jedná se o
  • Color Line
  • Fjord Line
 • Jak si mohu rezervovat jízdenky na trajekt z Stromstad do Sandefjord?

  Rezervujte si trajekty z Stromstad do Sandefjord prostřednictvím našeho vyhledávače nabídek a podívejte se na naši stránku s nabídkami, kde najdete nejnovější nabídky trajektů.
 • Můžete cestovat pěšky na trajektu z Stromstad do Sandefjord?

  Ano, můžete cestovat jako pěší cestující z Stromstad do Sandefjord s
  • Color Line
  • Fjord Line
 • Můžete vzít své auto na trajekt z Stromstad do Sandefjord?

  Ano, můžete cestovat vozidlem z Stromstad do Sandefjord s
  • Color Line
  • Fjord Line
 • Můžete vzít domácí zvířata na trajekt z Stromstad do Sandefjord?

  Ano, domácí zvířata jsou na palubě trajektu povolena. Abyste si mohli vzít svého nejlepšího chlupatého přítele s sebou, budete potřebovat pas zvířete a další dokumenty. V současné době si můžete vzít na trajekt domácí zvíře
  • Color Line
  • Fjord Line
 • Jaká je vzdálenost z Stromstad do Sandefjord?

  Vzdálenost mezi Stromstad a Sandefjord je přibližně 57 námořních mil.

Průvodce přístavem Stromstad

Strömstad je město v Västra Götaland County v západním Švédsku. Město se nachází v blízkosti hranic s Norskem v ústí říčky Strömstad.
Původně provincie Bohuslän, kde se nachází Strömstad, patřila k Dánsku do 1658 a pak odešla ke Švédsku po válce. Strömstad byl dříve malou rybářskou vesnicí známou jako Strommen. Během velké severní války ve městě se nacházel hlavní obchod švédské armády a sídlo Karla XII. Rozvoj města byl zadržován po sobě jdoucími válkami mezi Švédskem, Dánskem a Norskem. V naší době se obyvatelé města zabývají rybolovem, cestovním ruchem a obchodováním.


Průvodce přístavem Sandefjord

Sandefjord je město a magistrát v kraji Vestfold v jižním Norsku. Od roku 1850 se odsud plaví velrybářské lodí do Severního ledového oceánu. První velrybářské expedice do Antarktidy byly poslány v roce 1905. Ke konci roku 1920 byla v Sandefjordu flotila 15 lodí a více než 90 velrybářských lodí. V roce 1954 bylo najato více než 2800 lidí z oblasti jako členy posádky na velrybářských lodích, ale od poloviny 1950 lov velryb se postupně snižoval. Počet jižních expedicí prudce poklesl v roce 1960 a sezóna 1967-1968 byla poslední. Lodní průmysl se postupně upravuje od loveckých lodí na jiné typy lodí. Sandefjord byl dříve známým resortem s různými druhy koupelí pro zlepšení zdraví - se slanou vodou, bahnem a sirnými koupelí.


Na palubě trajektů

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.