Superfast Ferries
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Superfast Ferries

Superfast Ferries je řecká společnost zabezpečující trajektovou přepravu mezi Itálií a Řeckem v Jaderském moři od 90. let.

Superfast Ferries provozuje ultramoderní osobní trajekty a na palubě najdete fantastické zařízení, které Vás zabaví během cesty. Společnost Superfast Ferries se pyšní tím, že má jediný cíl - aby Vám nabídla služby, které překonají Vaše očekávání.

Společnost Superfast Ferries spolupracuje na trase Patras - Igoumenitsa -Ancona s ANEX Lines, zatímco trasa Pireus - Heraklion je provozována její sesterskou společností Blue Star Ferries.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti Superfast Ferries s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Na palubě Superfast Ferries

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.