COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Superfast Ferries

Superfast Ferries je řecká společnost zabezpečující trajektovou přepravu mezi Itálií a Řeckem v Jaderském moři od 90. let.

Superfast Ferries provozuje ultramoderní osobní trajekty a na palubě najdete fantastické zařízení, které Vás zabaví během cesty. Společnost Superfast Ferries se pyšní tím, že má jediný cíl - aby Vám nabídla služby, které překonají Vaše očekávání.

Společnost Superfast Ferries spolupracuje na trase Patras - Igoumenitsa -Ancona s ANEX Lines, zatímco trasa Pireus - Heraklion je provozována její sesterskou společností Blue Star Ferries.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti Superfast Ferries s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Na palubě Superfast Ferries