COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Tokai Kisen

Tokai Kisen je významným trajektovým operátorem, který spojuje množství přístavů v japonských prefekturách Tokio, Kanagawa, Čiba a Shizuoka s ostrovy Izu a poskytuje celou řadu plaveb po celý rok.

Společnost Tokai Kisen se může pochlubit více než 120 letou historií, protože byla založena již v roce 1889. Její flotila se skládá ze dvou velkých osobních lodí Tachibana-Maru a Salvia-Maru. Také má k dispozici čtyři barevné tryskové trajekty - Seven Island Ai, Seven Island Niji, Seven Island Tomo a Seven Island Tairyo.

S jejich tryskovými trajekty můžete cestovat především z terminálu Takeshiba v Tokiu, přístavu Kurihama v Kanagawa a přístavu Atami v Shizuoka do Izu Oshima, Toshima, Niijima, Shikinejima a Yakushima (ostrovy Izu). Vysokorychlostní plavby mezi Tokiem a Izu Oshima trvají asi 1 hodinu a 45 minut, zatímco plavba mezi Atami a Izu Oshima pouze 45 minut. Tokai Kisen také nabízí několik plaveb mezi ostrovy Izu navzájem.

118 metrů dlouhá loď Tachibana-Maru je v provozu od června 2014 a má nosnost až 1000 cestujících, zatímco menší Salvia Maru byla postavena v prosinci 1992 a má kapacitu 816 cestujících. Na palubě najdete celou řadu zařízení, jako jsou restaurace, kuřárna, sprchy, toalety nebo prodejní automaty. K dispozici je také velký výběr palubního ubytování, ze kterého si můžete vybrat podle Vašeho rozpočtu a kde si můžete odpočiňte, abyste dorazili do Vaší cílové destinaci odpočatí.

Tachibana-Maru se obvykle plaví z terminálu Takeshiba v Tokiu do Miyakejima, Mikurajima a Hachijojima v noci. Tyto plavby trvají mezi 6 hodinami a 30 minutami a 10 hodinami 20 minutami, v závislosti od trasy. Druhé plavidlo Salvia-Maru se plaví z Tokia a Jokohamy do blíže vsdialených míst Izu Oshima, Toshima, Niijima, Kozushima také přes noc. Pokud byste chtěli cestovat během dne, jsou Vám k dispozici tryskové lodě.

Souostroví Izu je skupina ostrovů pod správou Tokia, které leží v Tichém oceánu. Na rozdíl od města Tokia, tyto ostrovy jsou plné přírodních krás a najdete tam množství nedotčených pláží, aktivních sopek, stejně jako mnoho těl volně žijící zvěře, jako jsou delfíni či velryby. Na ostrovech také najdete jedny z nejlepších míst na pozorování hvězd nebo surfování v Japonsku.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti Tokai Kisen s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Všechny trasy Tokai Kisen