Tokai Kisen
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Tokai Kisen

Tokai Kisen je významným trajektovým operátorem, který spojuje množství přístavů v japonských prefekturách Tokio, Kanagawa, Čiba a Shizuoka s ostrovy Izu a poskytuje celou řadu plaveb po celý rok.

Společnost Tokai Kisen se může pochlubit více než 120 letou historií, protože byla založena již v roce 1889. Její flotila se skládá ze dvou velkých osobních lodí Tachibana-Maru a Salvia-Maru. Také má k dispozici čtyři barevné tryskové trajekty - Seven Island Ai, Seven Island Niji, Seven Island Tomo a Seven Island Tairyo.

S jejich tryskovými trajekty můžete cestovat především z terminálu Takeshiba v Tokiu, přístavu Kurihama v Kanagawa a přístavu Atami v Shizuoka do Izu Oshima, Toshima, Niijima, Shikinejima a Yakushima (ostrovy Izu). Vysokorychlostní plavby mezi Tokiem a Izu Oshima trvají asi 1 hodinu a 45 minut, zatímco plavba mezi Atami a Izu Oshima pouze 45 minut. Tokai Kisen také nabízí několik plaveb mezi ostrovy Izu navzájem.

118 metrů dlouhá loď Tachibana-Maru je v provozu od června 2014 a má nosnost až 1000 cestujících, zatímco menší Salvia Maru byla postavena v prosinci 1992 a má kapacitu 816 cestujících. Na palubě najdete celou řadu zařízení, jako jsou restaurace, kuřárna, sprchy, toalety nebo prodejní automaty. K dispozici je také velký výběr palubního ubytování, ze kterého si můžete vybrat podle Vašeho rozpočtu a kde si můžete odpočiňte, abyste dorazili do Vaší cílové destinaci odpočatí.

Tachibana-Maru se obvykle plaví z terminálu Takeshiba v Tokiu do Miyakejima, Mikurajima a Hachijojima v noci. Tyto plavby trvají mezi 6 hodinami a 30 minutami a 10 hodinami 20 minutami, v závislosti od trasy. Druhé plavidlo Salvia-Maru se plaví z Tokia a Jokohamy do blíže vsdialených míst Izu Oshima, Toshima, Niijima, Kozushima také přes noc. Pokud byste chtěli cestovat během dne, jsou Vám k dispozici tryskové lodě.

Souostroví Izu je skupina ostrovů pod správou Tokia, které leží v Tichém oceánu. Na rozdíl od města Tokia, tyto ostrovy jsou plné přírodních krás a najdete tam množství nedotčených pláží, aktivních sopek, stejně jako mnoho těl volně žijící zvěře, jako jsou delfíni či velryby. Na ostrovech také najdete jedny z nejlepších míst na pozorování hvězd nebo surfování v Japonsku.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti Tokai Kisen s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Všechny trasy Tokai Kisen

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.