Trajekty do
Surat Thani (Tapee Pier)
Trajekty do
Surat Thani (Tapee Pier)
_port.webp)
Porovnejte všechny trajekty do Surat Thani (Tapee Pier) v Thajsko a zajistěte si nejlepší možnou cenu za přepravu.
Náš jedinečný nástroj pro porovnání cen trajektů porovná četné odjezdy kolem vámi preferované varianty se všemi dostupnými trajektovými společnostmi, stejně jako přejezdy do dalších destinací kromě Surat Thani (Tapee Pier), abyste měli všechny informace, které potřebujete k rozhodnutí, která varianta je nejlepší, v jednom rychlém a snadném vyhledávání!
Jednoduše vyberte místo odjezdu, preferovanou trasu, celkový počet cestujících a hledejte!
Trajekt do Surat Thani (Tapee Pier) z Koh Phangan (Thong Sala Pier) s Lomlahkkhirin

Trajekt do Surat Thani (Tapee Pier) z Koh Samui (Mae Nam Pier) s Lomlahkkhirin

Trajekt do Surat Thani (Tapee Pier) z Koh Tao (Mae Haad Pier) s Lomlahkkhirin

Lomlahkkhirin nabízejí trajekty do Surat Thani (Tapee Pier), Thajsko. Trajekty do Surat Thani (Tapee Pier) jezdí přibližně 4krát denně a 27krát týdně.
Trajekty plující do Surat Thani (Tapee Pier) trvají od 1 hodina 30 minutay do 2 hodinay 30 minutay v závislosti na odjezdovém místě.
Nejoblíbenější trasa do Surat Thani (Tapee Pier) je Koh Tao (Mae Haad Pier) do Surat Thani (Tapee Pier), stojící přibližně 794 Kč a trvající 2 hodinay 30 minutay.
Cena trajektu do Surat Thani (Tapee Pier) závisí na různých faktorech, jako je trasa, sezóna, provozovatel a typ lodi. Koh Tao (Mae Haad Pier) do Surat Thani (Tapee Pier) stojí přibližně 794 Kč.
Momentálně nejsou auta na trajektech do Surat Thani (Tapee Pier) povolena.
Pěší cestující mohou nastoupit na trajekty do Surat Thani (Tapee Pier). Můžete cestovat jako pěší cestující do Surat Thani (Tapee Pier) s Lomlahkkhirin. Podívejte se do našeho Deal Finderu, které trasy umožňují přepravu pěších cestujících.
Momentálně nejsou mazlíčci na trajektech do Surat Thani (Tapee Pier) povoleni.
Na trajektech do Surat Thani (Tapee Pier) nejsou k dispozici žádné kajuty.
Momentálně neexistují žádné trajekty, na které byste si mohli vzít kolo na palubu do Surat Thani (Tapee Pier).