Itálie

Jak rezervovat trajekt z Itálie na ostrov Giglio

V současnosti existuje jen jedna trasa mezi Itálie a ostrov Giglio provozována 1 trajektová společnost – Toremar Porto Santo Stefano do Giglio provozuje trajekt denně s dobou plavby přibližně 1 hodina.

I když jsme věnovali velkou pozornost tomu, aby informace na této stránce byly správné, frekvence a doba plavby na všech trasách se mohou někdy lišit. Takže vám doporučujeme, abyste si vyžádali informaci o aktuální dostupnosti na plavbu z Itálie na ostrov Giglio mezi přístavy Porto Santo Stefano a Giglio.

Mapa trajektové trasy Itálie - ostrov Giglio

Klikněte zde pro zobrazení mapy

Trajekty z Itálie do ostrov Giglio

O Itálie:

Ze všech evropských zemí, Itálie je asi nejtěžší pro klasifikaci. Je to moderní, průmyslová země. Je to také posel stylu, ale především je to středomořská země, se vším, co k tomu patří. Italové jsou velmi orientované na rodinu, s důrazem na tradice a rituály katolické církve, která i přes neustále rostoucí skepse mezi mládeži, stále ovládá životy lidí.
Itálie stala sjednoceným státem až v roce 1861, a jako výsledek, Italové často cítí větší oddanost ke svému regionu, než ke státu, což se projevuje v rozmanitostí kuchyní, dialektů, krajin a často různé životní úrovně. Itálie samozřejmě má obrovské kulturní dědictví - samotné Toskánsko má více historických památek, než jakákoliv země na světě, po celé zemi existují značné zbytky římského impéria, zejména samozřejmě v samotném Římě, a každý region zachovává své vlastní pozůstatky z umělecké tradice.

O ostrov Giglio:

Italský ostrov Giglio se nachází asi 15 km od pobřeží Toskánska.
Giglio se může pochlubit mírným klimatem, nedotčenou přírodou, křišťálově čistou smaragdově zbarvenou vodou s písečnými plážemi a krásnými zátokami, takže je oblíbenou destinací turistů.
V roce 2012 ostrov Giglio se dostal do media, když trajekt Costa Concordia najel na mělčinu nedaleko pobřeží ostrovů.