Canada

Porovnejte trajekty z Kanada do British Columbia

V současnosti existuje jen jedna trasa mezi Kanada a British Columbia provozována 1 trajektová společnost – Pacific Ferries Horseshoe Bay do Keats Landing provozuje trajekt Weekly s dobou plavby přibližně 0 hodina 30 minuta.

I když jsme věnovali velkou pozornost tomu, aby informace na této stránce byly správné, frekvence a doba plavby na všech trasách se mohou někdy lišit. Takže vám doporučujeme, abyste si vyžádali informaci o aktuální dostupnosti na plavbu z Kanada do British Columbia mezi přístavy Horseshoe Bay a Keats Landing.

Mapa trajektové trasy Kanada - British Columbia

Klikněte zde pro zobrazení mapy

Trajekty z Kanada do British Columbia

O Kanada:

Kanada je rozlohou druhá největší země na světě. Na jihu hraničí se Spojenými státy.

Nejen, že Kanada má ty nejúžasnější přírodní krásy, najdete zde i různorodé kultury a množství rušných míst.

Kanada je rájem pro jakýkoliv typ turistu; podél její západního pobřeží můžete spatřit kosatky, navštívit lyžařské středisko Whistler, prozkoumat historické památky nebo ochutnat něco z vynikající francouzské kuchyně v její metropoli.

Protože pobřeží Britské Kolumbie má více než 25.000 kilometrů a ostrovy Graham a Victoria jsou jen kousek od pobřeží, k dispozici je množství trajektových přístavů a tras - mezinárodní i vnitrostátní - a všechny jsou provozovány špičkovými trajektovými společnostmi.