Lesbos

Jak rezervovat trajekt z Lesbos do Dodekanézy

K dispozici jsou 2 trasy trajektů provozovány mezi Lesbos a Dodekanézy s nabídkou 2 plavby za týden. Hellenic Seaways provozuje 2 trasy, Trajekty jezdí na lince Mytilene do Patmosu 1 krát za týden & Mytilene do Lerosu přibližně 1 krát týdně.

Vzhledem k tomu, že frekvence a doba plaveb se na některých trasách liší, doporučujeme Vám, abyste si vyžádali informaci o aktuální dostupnosti na plavbu z Lesbos to Dodekanézy.

Mapa trajektové trasy Lesbos - Dodekanézy

Klikněte zde pro zobrazení mapy

Trajekty z Lesbos do Dodekanézy

O Lesbos:

Zelený řecký ostrov Lesbos s bujnou vegetací, se nachází v severovýchodní části Egejského moře a je jedním z největších ostrovů v Řecku.
Díky mírnému středomořskému podnebí, Lesbos je jedním z nejslunnějších řeckých ostrovů, a ještě zůstal nedotčený masovou turistikou.
Lesbos je ideálním místem pro lidi, kteří chtějí vidět skutečné Řecko.

O Dodekanézy:

Ostrovy Dodecanese se nacházejí v jihovýchodní části Egejského moře a skládají se z 12 hlavních ostrovů, včetně Rhodos, Kos, Patmos, Kalymnos, Karpathos a řady menších ostrovů.

Dodecanese byl osídlený již od pravěku, i když jenom v období Doriana ostrovy začali prosperovat jako nezávislý subjekt a rozvíjet vzkvétající ekonomiku a kulturu prostřednictvím následujících staletí.

Na ostrově jsou krásné obílené domy, nádherné pláže s křišťálovou vodou, kouzelné vesničky a noční život, které přitahují tisíce návštěvníků každý rok.