Porovnejte trajekty z Malta do Itálie
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 3325 tras a 764 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

O Malta

Malta je malý a hustě obydlený ostrov, skládající se ze sedmi ostrovů uprostřed Středozemního moře. Malta se nachází přímo na jih od Sicílie, východně od Tuniska a severně od Libye. Pro kontrolu strategicky umístěných ostrovů po staletí bojovaly různé stavy. V současné době Malta je nejméně osídlená země v Evropské unii.

První civilizace, která zanechala značné posmrtné pozůstatky, prospívala tu ve třetím tisíciletí před naším letopočtem, a nechala po sobě četné megalitické chrámy. Později ostrov obsadili Féničané, Kartaginci a Římané.
Nezávislost na Velké Británii byla obdržena v roce 1964, a čtyřicet let později Malta stala nejmenší z 10 zemí, které vstoupily do EU v květnu 2004.
Každý rok se počet obyvatel Malty ztrojnásobuje díky přílivu turistů - hlavního zdroje příjmů.
Maltské ostrovy nabízejí přitažlivost průzračné modré vody, četných zátok a písečných pláží, zatímco ve městech středověké citadely a nádherné barokní kostely a paláce odráží bohatou historii ostrovů.

O Itálie

Ze všech evropských zemí, Itálie je asi nejtěžší pro klasifikaci. Je to moderní, průmyslová země. Je to také posel stylu, ale především je to středomořská země, se vším, co k tomu patří. Italové jsou velmi orientované na rodinu, s důrazem na tradice a rituály katolické církve, která i přes neustále rostoucí skepse mezi mládeži, stále ovládá životy lidí.
Itálie stala sjednoceným státem až v roce 1861, a jako výsledek, Italové často cítí větší oddanost ke svému regionu, než ke státu, což se projevuje v rozmanitostí kuchyní, dialektů, krajin a často různé životní úrovně. Itálie samozřejmě má obrovské kulturní dědictví - samotné Toskánsko má více historických památek, než jakákoliv země na světě, po celé zemi existují značné zbytky římského impéria, zejména samozřejmě v samotném Římě, a každý region zachovává své vlastní pozůstatky z umělecké tradice.

Služby pro zákazníky

CSBannerText