Trasmediterranea
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Trasmediterranea

Trasmediterranea je velká lodní společnost, která provozuje rozsáhlou síť trajektových tras mezi Španělskem a Baleárskými ostrovy, Kanárskými ostrovy, autonomními městy Ceuta a Melilla a také mezi Marokem a Alžírskem v severní Africe.

Vysokorychlostní plavidla jsou využívány na kratší cesty, při nichž je nejdůležitější rychlost a jednoduchost. Na delších trasách jsou trajekty vybaveny tak, aby poskytovaly tu nejvyšší úroveň pohodlí pro cestující.

Společnost Trasmediterranea, která byla založena v roce 1917, je hlavní trajektovou společností ve Španělsku a jednou z největších v Evropě, přičemž její velká flotila lodí nabízí plavby do různých destinací.

Trasmediterranea byla v roce 2002 převzata společností Acciona, jednou z největších španělských korporací.

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti Trasmediterranea s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády Trasmediterranea s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.