COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Trasmediterranea

Trasmediterranea je velká lodní společnost, která provozuje rozsáhlou síť trajektových tras mezi Španělskem a Baleárskými ostrovy, Kanárskými ostrovy, autonomními městy Ceuta a Melilla a také mezi Marokem a Alžírskem v severní Africe.

Vysokorychlostní plavidla jsou využívány na kratší cesty, při nichž je nejdůležitější rychlost a jednoduchost. Na delších trasách jsou trajekty vybaveny tak, aby poskytovaly tu nejvyšší úroveň pohodlí pro cestující.

Společnost Trasmediterranea, která byla založena v roce 1917, je hlavní trajektovou společností ve Španělsku a jednou z největších v Evropě, přičemž její velká flotila lodí nabízí plavby do různých destinací.

Trasmediterranea byla v roce 2002 převzata společností Acciona, jednou z největších španělských korporací.

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti Trasmediterranea s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády Trasmediterranea s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Všechny trasy Trasmediterranea