COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Trieste Lines

Společnost Trieste Lines, založená v roce 2001, poskytuje vysokorychlostní spojení mezi přístavem Trieste v severovýchodní Itálii a různými destinacemi podél pobřeží Istrie, poloostrova v severním Chorvatsku.

Společnost původně vznikla, aby zajišťovala pravidelnou přepravu mezi městy Trieste a Pula, ale od té doby se její působení rozšířilo i na Poreč, Rovinj a Piran, takže je opravdu z čeho si vybírat.

Díky rychlosti, účinnosti a bezpečnosti plaveb se Trieste Lines stala jednou z nejpopulárnějších trajektových společností v regionu. Na palubě moderních křídlových lodí s názvem "Calarossa", "Cris M" a "Fiammetta M" máte zaručeno, že budete cestovat ve velkém stylu.

Takže Vám stačí krátká plavba s Trieste Lines a můžete se těšit na kosmopolitní Trieste a nádherné pobřežní města na Istrii.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti Trieste Lines s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.