Trieste Lines
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Trieste Lines

Společnost Trieste Lines, založená v roce 2001, poskytuje vysokorychlostní spojení mezi přístavem Trieste v severovýchodní Itálii a různými destinacemi podél pobřeží Istrie, poloostrova v severním Chorvatsku.

Společnost původně vznikla, aby zajišťovala pravidelnou přepravu mezi městy Trieste a Pula, ale od té doby se její působení rozšířilo i na Poreč, Rovinj a Piran, takže je opravdu z čeho si vybírat.

Díky rychlosti, účinnosti a bezpečnosti plaveb se Trieste Lines stala jednou z nejpopulárnějších trajektových společností v regionu. Na palubě moderních křídlových lodí s názvem "Calarossa", "Cris M" a "Fiammetta M" máte zaručeno, že budete cestovat ve velkém stylu.

Takže Vám stačí krátká plavba s Trieste Lines a můžete se těšit na kosmopolitní Trieste a nádherné pobřežní města na Istrii.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti Trieste Lines s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.