Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Trieste

 • Trieste Trajektový Prístav Autem

  Trieste se nachází na severovýchode Itálie, blízko slovinské hranice. Vydejte se po dálnici A4 z Venice-Mestre, anebo dálnice A23 z Tarvisio-Austria odbocením výjezdem Lisert. Následujte tabule na Sistiana-Strada Costiera, potom odbocte na SS 14, cestu s panoramatickým výhledem, která smeruje prímo do mestského centra (18km). Alternatívne, odbocte exitem Prosecco (hned za tunelem) a pokracujte smerem na Villa Opicina. Z križovatky odbocte doprava a pokracujte nadol smerem ke trajektovému prístavu Trieste.

 • Trieste Trajektový Prístav Vlakem

  Vlaková stanica Trieste se nachází ve mestském centre s prípojmi do zvyšku zeme.

 • Trieste Trajektový Prístav Autobusem

  Vedle železnicné stanice se nachází autobusová stanice (tel. 040/425020). Z vlakové stanice jedte autobusem linkou 8. Trvá to kolem 20 minut z vlakové stanice do trajektového prístavu.

 • Trieste Trajektový Prístav Adresa

  3 Via Von Bruck, 34143, Trieste, Italy

 • Ubytování v Trieste

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Trieste před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Trieste pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Trieste

Průvodce přístavem Trieste

Co dělat v Terstu?

Často opomíjená destinace při vyhledávání víkendového pobytu, přestože má toto město vše, co potřebujete pro odpočinkovou dovolenou na pobřeží ve Střední Evropě. Záviděníhodné budovy, řadu kočovných spisovatelů a umělců sebevědomě tvrdících, že právě odsud pochází nejkvalitnější italská káva. Celé odpoledne by bylo možné strávit prohlížením památek, kocháním se pozoruhodnými stavbami, které zdobí náměstí Piazza Unita d'Italia a Grande Canal, a to samozřejmě s mezizastávkami na kávu v některé z půvabných kaváren. Terst vypadá v létě a na jaře tak idylicky, jak jen si ho dokážete představit. Bohatství v podobě památek, kterými je poseté Staré Město, je perfektní pro každého se zájmem o historickou architekturu. Katedrála San Giusto je unikátní; neuvěřitelná struktura i složitý design stavby doslova pohltí nejednoho návštěvníka. Impozantních staveb zde najdete celý seznam, není tedy od věci načerpat energii a vychutnat si tradiční italskou kuchyni v jedné z vynikajících restaurací.

Jaká je doprava v Terstu?

Mnoho dopravců nabízí okružní jízdu městem, nezávislí batůžkáři potom volí spíše místní autobusovou dopravu, která pokrývá celý Terst.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.