COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Tuana Maritime

Tuana Maritime nabízí populární plavby mezi tureckým přístavem Fethiye a řeckým ostrovem Rodos.

Společnost Tuana Maritime byla založena na konci roku 2011 na ostrově Rhodos a jejím hlavním cílem je nabízet výhodné ceny spolu se službami, které předčí všechna očekávání zákazníků.

Plavba mezi Tureckem a Rodosem trvá asi 90 minut a uskutečňuje se většinu dní od dubna do října, se zvýšeným počtem plaveb během letní turistické sezóny. Tuana Maritime zajišťuje trajektovou přepravu pomocí svých dvou moderních osobních lodí - Aegean Queen a Flying Poseidon - obě účelově sestrojené na tento typ plaveb.

Aegean Queen může přepravit až 336 cestujících, zatímco rychlejší a menší loď Flying Poseidon má kapacitu kolem 125 cestujících. Vzhledem k tomu, že tyto trajekty poskytují vysokorychlostní přepravu cestujících, vybavení lodí je omezeno na prostory na sezení a toalety. Během cesty však máte možnost zakoupit si studené nápoje a malé občerstvení.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Tuana Maritime, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Tuana Maritime. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Tuana Maritime s alternativními trajektovými operátory.