Tuana Maritime
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Tuana Maritime

Tuana Maritime nabízí populární plavby mezi tureckým přístavem Fethiye a řeckým ostrovem Rodos.

Společnost Tuana Maritime byla založena na konci roku 2011 na ostrově Rhodos a jejím hlavním cílem je nabízet výhodné ceny spolu se službami, které předčí všechna očekávání zákazníků.

Plavba mezi Tureckem a Rodosem trvá asi 90 minut a uskutečňuje se většinu dní od dubna do října, se zvýšeným počtem plaveb během letní turistické sezóny. Tuana Maritime zajišťuje trajektovou přepravu pomocí svých dvou moderních osobních lodí - Aegean Queen a Flying Poseidon - obě účelově sestrojené na tento typ plaveb.

Aegean Queen může přepravit až 336 cestujících, zatímco rychlejší a menší loď Flying Poseidon má kapacitu kolem 125 cestujících. Vzhledem k tomu, že tyto trajekty poskytují vysokorychlostní přepravu cestujících, vybavení lodí je omezeno na prostory na sezení a toalety. Během cesty však máte možnost zakoupit si studené nápoje a malé občerstvení.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Tuana Maritime, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Tuana Maritime. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Tuana Maritime s alternativními trajektovými operátory.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.