Uwajima-Unyu Ferries
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Uwajima-Unyu Ferries

Uwajima-Unyu Ferries provozuje trajektovou dopravu, která propojuje ostrovy Šikoku a Kjúšú na jihu Japonska a operuje mezi přístavy Yawatahama, Beppu a Usuki.

Společnost Uwajima-Unyu Ferries, která byla založena v roce 1884, Vám umožňuje cestovat "mořskou cestou" mezi Šikoku a Kjúšú, čímž se vyhnete dlouhým hodinám za volantem auta.

Plavby mezi městy Yawatahama a Beppu trvají asi 2 hodiny a 50 minut, zatímco ty mezi Yawatahama a Usuki přibližně 2 hodiny 25 minut. Beppu je turistická destinace známá svými termálními prameny.

Uwajima-Unyu Ferries využívá 4 ultra-moderní trajekty, které fungují na trasách z/do Akatsukimaru, Oita, Ehime a Sakura a jsou schopny přepravit od 485 do 610 osob a více než 145 vozidel. Akatsuki Maru je nejnovější loď, která je v provozu od roku 2014. Na palubě najdete množství prostoru pro cestující, masážní křesla, půjčovny iPadů, WiFi připojení na internet a obchod nabízející celou řadu produktů, včetně suvenýrů a alkoholu.

Ať už jste na služební cestě, dovolené nebo si užíváte prodloužený víkend, trajekty společnosti Uwajima-Unyu jsou tím ideálním způsobem jak se dopravit na japonské ostrovy Shikoku a Kyushu.

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti Uwajima-Unyu Ferries s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády Uwajima-Unyu Ferries s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Na palubě Uwajima-Unyu Ferries

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.