COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Uwajima-Unyu Ferries

Uwajima-Unyu Ferries provozuje trajektovou dopravu, která propojuje ostrovy Šikoku a Kjúšú na jihu Japonska a operuje mezi přístavy Yawatahama, Beppu a Usuki.

Společnost Uwajima-Unyu Ferries, která byla založena v roce 1884, Vám umožňuje cestovat "mořskou cestou" mezi Šikoku a Kjúšú, čímž se vyhnete dlouhým hodinám za volantem auta.

Plavby mezi městy Yawatahama a Beppu trvají asi 2 hodiny a 50 minut, zatímco ty mezi Yawatahama a Usuki přibližně 2 hodiny 25 minut. Beppu je turistická destinace známá svými termálními prameny.

Uwajima-Unyu Ferries využívá 4 ultra-moderní trajekty, které fungují na trasách z/do Akatsukimaru, Oita, Ehime a Sakura a jsou schopny přepravit od 485 do 610 osob a více než 145 vozidel. Akatsuki Maru je nejnovější loď, která je v provozu od roku 2014. Na palubě najdete množství prostoru pro cestující, masážní křesla, půjčovny iPadů, WiFi připojení na internet a obchod nabízející celou řadu produktů, včetně suvenýrů a alkoholu.

Ať už jste na služební cestě, dovolené nebo si užíváte prodloužený víkend, trajekty společnosti Uwajima-Unyu jsou tím ideálním způsobem jak se dopravit na japonské ostrovy Shikoku a Kyushu.

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti Uwajima-Unyu Ferries s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády Uwajima-Unyu Ferries s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Trasy a přístavy Uwajima-Unyu Ferries

Klikněte zde pro zobrazení mapy

Na palubě Uwajima-Unyu Ferries

Všechny trasy Uwajima-Unyu Ferries