Rezervujte si trajekt v Varberg

Přístav Varberg ve Švédsku Vás spojí s přístavem Grenaa v Dánsku, je tu výběr z kolem 14 plaveb trajektem za týden. Doba plavby na trase z Varbergu do Grenaa je od 4 hodin 15 minut, trasu provozuje společnost Stena Line.

Mapa přístavu Varberg

Klikněte zde pro zobrazení mapy

Alternativy pro přístav Varberg

Služby trajektové přepravy v Varberg

 • Stena Line
  • 14 plaveb týdně 4 hod 15 min
  • Zjistit cenu

Průvodce přístavem Varberg

Varberg je město v Hallandu, jihozápadním Švédsku, s téměř 200letou historii jako lázeňského centra. Švédský král Oscar II. a slavní autoři Werner von Heidenstam a Gustav Freding dříve než kdokoliv objevili výhody Varbergu jako letoviska a lázně. Varberg byl založen v roce 1100 jako staré obchodní město. Od 14. do 16. století bylo často napadené nepřátelskými armádami. Podle Roskildského míra v 1658, město přešlo z Dánska do Švédska. Varberg může vypadat různě, protože byl několikrát přestavován. Město se nachází v oblasti kopců a plání, většinou bez stromů a zeleného porostu. Místní pláže jsou velmi populární v létě. Dalším faktorem atraktivity Varbergu je jeho přirozené prostředí, například, jen po 20 min jízdy najdete velmi odlišnou krajinu .

Jak se dostat do přístavu Varberg

 • Varberg Trajektový Prístav Autem

  Danmarksterminalen Varberg, Färjestation, 432 44 Varberg

 • Varberg Trajektový Prístav Vlakem

  Danmarksterminalen Varberg, Färjestation, 432 44 Varberg

 • Varberg Trajektový Prístav Adresa

  Danmarksterminalen Varberg, Färjestation, 432 44 Varberg

 • Ubytování v Varberg

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Varberg před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Varberg pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!