COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Voyager

Voyager je trajektová společnost v Karibiku poskytující vysokorychlostní přepravu mezi francouzskými zámořskými územími Svatý Martin a Svatý Bartoloměj v souostroví Malé Antily.

Od počátku své činnosti v roce 1995 Voyager přepravil na tyto krásné ostrovy více než 1 milion cestujících. Je to díky vyhovujícímu jízdnímu řádu, s několika plavbami denně, přičemž jsou využívány špičkové plavidla.

Flotila se skládá z 3 lodí s hliníkovými trupy, které byly speciálně navrženy pro plavby přes Karibské moře. "Voyager 1" a "Voyager 2" mohou přepravit více než 100 cestujících a plaví se rychlostí 23 až 25 uzlů. Nejnovější trajekt společnosti "Voyager3 Dreamliner" je křídlový katamarán, sestrojený tak, že snižuje odpor vzduchu, což umožňuje vyšší maximální rychlost.

Každý z trajektů se může pochlubit komfortním interiérem s velkými okny a nabízí panoramatický výhled na Karibik, přičemž si můžete vychutnat pohled na velryby a dát si bezplatný nápoj servírovaný přátelskou posádkou Voyageru. Můžete si také vybrat mezi venkovní terasou a plně klimatizovaným prostorem na nižší úrovni.

Protože Voyager3 Dreamliner byl postaven nedávno, v roce 2011, také je plně vybaven audio a video systémem a využívá motor s 2 x 1300 koňmi. Zároveň nabízí luxusní "business class" kajutu.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti Voyager s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Všechny trasy Voyager