COVID-19 Update Due to exceptional demand relating to Covid-19, and to ensure we help those customers that are sailing in the next 72 hours, we will be closing our customer service phone lines and handling all queries electronically. For any customer service enquiry please use our online contact form. Please note, we will deal with all enquiries based on sailing date priority so bear with us if your sailing is further in the future. We appreciate your understanding and support during these exceptional circumstances.

Voyager

Voyager je trajektová společnost v Karibiku poskytující vysokorychlostní přepravu mezi francouzskými zámořskými územími Svatý Martin a Svatý Bartoloměj v souostroví Malé Antily.

Od počátku své činnosti v roce 1995 Voyager přepravil na tyto krásné ostrovy více než 1 milion cestujících. Je to díky vyhovujícímu jízdnímu řádu, s několika plavbami denně, přičemž jsou využívány špičkové plavidla.

Flotila se skládá z 3 lodí s hliníkovými trupy, které byly speciálně navrženy pro plavby přes Karibské moře. "Voyager 1" a "Voyager 2" mohou přepravit více než 100 cestujících a plaví se rychlostí 23 až 25 uzlů. Nejnovější trajekt společnosti "Voyager3 Dreamliner" je křídlový katamarán, sestrojený tak, že snižuje odpor vzduchu, což umožňuje vyšší maximální rychlost.

Každý z trajektů se může pochlubit komfortním interiérem s velkými okny a nabízí panoramatický výhled na Karibik, přičemž si můžete vychutnat pohled na velryby a dát si bezplatný nápoj servírovaný přátelskou posádkou Voyageru. Můžete si také vybrat mezi venkovní terasou a plně klimatizovaným prostorem na nižší úrovni.

Protože Voyager3 Dreamliner byl postaven nedávno, v roce 2011, také je plně vybaven audio a video systémem a využívá motor s 2 x 1300 koňmi. Zároveň nabízí luxusní "business class" kajutu.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti Voyager s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Všechny trasy Voyager