Voyager
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Voyager

Voyager je trajektová společnost v Karibiku poskytující vysokorychlostní přepravu mezi francouzskými zámořskými územími Svatý Martin a Svatý Bartoloměj v souostroví Malé Antily.

Od počátku své činnosti v roce 1995 Voyager přepravil na tyto krásné ostrovy více než 1 milion cestujících. Je to díky vyhovujícímu jízdnímu řádu, s několika plavbami denně, přičemž jsou využívány špičkové plavidla.

Flotila se skládá z 3 lodí s hliníkovými trupy, které byly speciálně navrženy pro plavby přes Karibské moře. "Voyager 1" a "Voyager 2" mohou přepravit více než 100 cestujících a plaví se rychlostí 23 až 25 uzlů. Nejnovější trajekt společnosti "Voyager3 Dreamliner" je křídlový katamarán, sestrojený tak, že snižuje odpor vzduchu, což umožňuje vyšší maximální rychlost.

Každý z trajektů se může pochlubit komfortním interiérem s velkými okny a nabízí panoramatický výhled na Karibik, přičemž si můžete vychutnat pohled na velryby a dát si bezplatný nápoj servírovaný přátelskou posádkou Voyageru. Můžete si také vybrat mezi venkovní terasou a plně klimatizovaným prostorem na nižší úrovni.

Protože Voyager3 Dreamliner byl postaven nedávno, v roce 2011, také je plně vybaven audio a video systémem a využívá motor s 2 x 1300 koňmi. Zároveň nabízí luxusní "business class" kajutu.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti Voyager s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Voyager routes and ports

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.