Yaeyama Kanko Ferry
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Yaeyama Kanko Ferry

Společnost Yaeyama Kanko Ferry, která sídlí na ostrově Ishigaki, zajišťuje trajektovou přepravu na populárních ostrovech Jaejama v prefektuře Okinawa v Japonsku a nabízí výlety v rámci souostroví, které je známé svými nádhernými zálivy a plážemi s bílým pískem.

Souostroví navštíví každoročně velký počet návštěvníků, a tak Yaeyama Kanko Ferry poskytuje vyhovující plavební řády. Obrovská flotila společnosti se skládá z množství lodí - od velkých nákladních-osobních lodí až po menší vysokorychlostní čluny - což znamená, že k dispozici je množství plaveb.

Během plavby můžete relaxovat v prostorných místnostech se sedadly a na velkých "slunečních" terasách, což Vám umožní obdivovat nádherné přírodní scenérie, které souostroví nabízí.

Jedny z nejlepších lokalit pro šnorchlování a potápění v Japonsku jsou díky společnosti Yaeyama Kanko Ferry vzdáleno jen pár minut od Vás. Zároveň si můžete být jisti, že Vaše plavba bude bezpečná, pohodlná a bezproblémová.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Yaeyama Kanko Ferry, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Yaeyama Kanko Ferry. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Yaeyama Kanko Ferry s alternativními trajektovými operátory.

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Alternativní společnosti a trasy

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.