COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Yaeyama Kanko Ferry

Společnost Yaeyama Kanko Ferry, která sídlí na ostrově Ishigaki, zajišťuje trajektovou přepravu na populárních ostrovech Jaejama v prefektuře Okinawa v Japonsku a nabízí výlety v rámci souostroví, které je známé svými nádhernými zálivy a plážemi s bílým pískem.

Souostroví navštíví každoročně velký počet návštěvníků, a tak Yaeyama Kanko Ferry poskytuje vyhovující plavební řády. Obrovská flotila společnosti se skládá z množství lodí - od velkých nákladních-osobních lodí až po menší vysokorychlostní čluny - což znamená, že k dispozici je množství plaveb.

Během plavby můžete relaxovat v prostorných místnostech se sedadly a na velkých "slunečních" terasách, což Vám umožní obdivovat nádherné přírodní scenérie, které souostroví nabízí.

Jedny z nejlepších lokalit pro šnorchlování a potápění v Japonsku jsou díky společnosti Yaeyama Kanko Ferry vzdáleno jen pár minut od Vás. Zároveň si můžete být jisti, že Vaše plavba bude bezpečná, pohodlná a bezproblémová.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Yaeyama Kanko Ferry, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Yaeyama Kanko Ferry. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Yaeyama Kanko Ferry s alternativními trajektovými operátory.

Trasy a přístavy Yaeyama Kanko Ferry

Všechny trasy Yaeyama Kanko Ferry

Alternativní společnosti a trasy