COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Yingkou Ferry

Společnost Yingkou Ferry, která byla založena v prosinci 2002, se stala jedním z nejspolehlivějších a nejčastěji využívaných trajektových operátorů v Jižní Koreji a Číně. Vynikající uznání obdržela společnost Yingkou Ferry v roce 2007 za bezchybný zákaznický servis. Již od své první cesty z Incheon do Yingkou v rámci přepravního průmyslu, která trvá přibližně 28 hodin, ukázala tato trasa jako účinný způsob, jak se dostat z Jižní Koreje do Číny. Tím se tento spoj stal vhodným mostem mezi oběma zeměmi.

Loď s názvem M/V Arafura Lily byla vybudována v květnu 1996, její délka je téměř 150 metrů a šířka pod 23 metrů. Kapacita lodi představuje max. 394 cestujících, z nichž se většina rozhodne strávit velkou část plavby v jednom z rozličných typů ubytování; dvoulůžkové pokoje jsou podstatně dražší, nicméně luxusní prostředí za to stojí, zatímco ekonomické ubytování je cenově dostupnější a rovněž pohodlné.

Před nástupem na palubu vám přátelský personál zajistí, aby bylo o vaše zavazadla (až 2 kusy na jednoho cestujícího) dobře postaráno a vaše registrace k ubytování proběhla bez sebemenších komplikací. Před každým přejezdem se provádí úplná bezpečnostní kontrola, která každému cestujícímu zcela zaručuje bezpečnou a komfortní plavbu, a to od samotného vylodění se z přístavu.

Stránka directferries.cz Vám umožní porovnat jízdní řád a cenovou nabídku společnosti Yingkou Ferry s alternativními trajektovými operátory, abyste mohli udělat to nejlepší rozhodnutí pro Váš výlet.

Trasy a přístavy Yingkou Ferry

Klikněte zde pro zobrazení mapy

Všechny trasy Yingkou Ferry