COVID-19 Update Due to exceptional demand relating to Covid-19, and to ensure we help those customers that are sailing in the next 72 hours, we will be closing our customer service phone lines and handling all queries electronically. For any customer service enquiry please use our online contact form. Please note, we will deal with all enquiries based on sailing date priority so bear with us if your sailing is further in the future. We appreciate your understanding and support during these exceptional circumstances.

Yingkou Ferry

Společnost Yingkou Ferry, která byla založena v prosinci 2002, se stala jedním z nejspolehlivějších a nejčastěji využívaných trajektových operátorů v Jižní Koreji a Číně. Vynikající uznání obdržela společnost Yingkou Ferry v roce 2007 za bezchybný zákaznický servis. Již od své první cesty z Incheon do Yingkou v rámci přepravního průmyslu, která trvá přibližně 28 hodin, ukázala tato trasa jako účinný způsob, jak se dostat z Jižní Koreje do Číny. Tím se tento spoj stal vhodným mostem mezi oběma zeměmi.

Loď s názvem M/V Arafura Lily byla vybudována v květnu 1996, její délka je téměř 150 metrů a šířka pod 23 metrů. Kapacita lodi představuje max. 394 cestujících, z nichž se většina rozhodne strávit velkou část plavby v jednom z rozličných typů ubytování; dvoulůžkové pokoje jsou podstatně dražší, nicméně luxusní prostředí za to stojí, zatímco ekonomické ubytování je cenově dostupnější a rovněž pohodlné.

Před nástupem na palubu vám přátelský personál zajistí, aby bylo o vaše zavazadla (až 2 kusy na jednoho cestujícího) dobře postaráno a vaše registrace k ubytování proběhla bez sebemenších komplikací. Před každým přejezdem se provádí úplná bezpečnostní kontrola, která každému cestujícímu zcela zaručuje bezpečnou a komfortní plavbu, a to od samotného vylodění se z přístavu.

Stránka directferries.cz Vám umožní porovnat jízdní řád a cenovou nabídku společnosti Yingkou Ferry s alternativními trajektovými operátory, abyste mohli udělat to nejlepší rozhodnutí pro Váš výlet.

Trasy a přístavy Yingkou Ferry

Klikněte zde pro zobrazení mapy

Všechny trasy Yingkou Ferry