Yingkou Ferry
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Yingkou Ferry

Společnost Yingkou Ferry, která byla založena v prosinci 2002, se stala jedním z nejspolehlivějších a nejčastěji využívaných trajektových operátorů v Jižní Koreji a Číně. Vynikající uznání obdržela společnost Yingkou Ferry v roce 2007 za bezchybný zákaznický servis. Již od své první cesty z Incheon do Yingkou v rámci přepravního průmyslu, která trvá přibližně 28 hodin, ukázala tato trasa jako účinný způsob, jak se dostat z Jižní Koreje do Číny. Tím se tento spoj stal vhodným mostem mezi oběma zeměmi.

Loď s názvem M/V Arafura Lily byla vybudována v květnu 1996, její délka je téměř 150 metrů a šířka pod 23 metrů. Kapacita lodi představuje max. 394 cestujících, z nichž se většina rozhodne strávit velkou část plavby v jednom z rozličných typů ubytování; dvoulůžkové pokoje jsou podstatně dražší, nicméně luxusní prostředí za to stojí, zatímco ekonomické ubytování je cenově dostupnější a rovněž pohodlné.

Před nástupem na palubu vám přátelský personál zajistí, aby bylo o vaše zavazadla (až 2 kusy na jednoho cestujícího) dobře postaráno a vaše registrace k ubytování proběhla bez sebemenších komplikací. Před každým přejezdem se provádí úplná bezpečnostní kontrola, která každému cestujícímu zcela zaručuje bezpečnou a komfortní plavbu, a to od samotného vylodění se z přístavu.

Stránka directferries.cz Vám umožní porovnat jízdní řád a cenovou nabídku společnosti Yingkou Ferry s alternativními trajektovými operátory, abyste mohli udělat to nejlepší rozhodnutí pro Váš výlet.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.