Zan Fast Ferries
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Zan Fast Ferries

Zan Fast Ferries je dopravce se sídlem v Tanzanii, který zajišťuje pravidelnou osobní dopravu mezi Zanzibarem a Dar es Salaamem. V současné době provozuje dva vysokorychlostní osobní trajekty, MV Zanzibar 1 a MV Zanzibar 2, které nabízejí 4 plavby denně z každého terminálu. Díky jejich flotile vysokorychlostních katamaránů trvá cesta ze Zanzibaru do Dar es Salaamu přibližně 1 hodinu a 20 minut.

Na palubě svých trajektů usilují o nejvyšší kvalitu služeb, aby svým cestujícím zajistili co nejpříjemnější zážitek z cesty. Každá z jejich lodí má řadu zařízení včetně bezplatného Wi-Fi, toalet a bezplatných portů pro nabíjení mobilních telefonů na sedadlech. V business třídě a ve VIP salónku je k dispozici také bezplatné občerstvení a nealkoholické nápoje.

První plavba odjíždí v 7 hodin ráno a poslední plavba v 16 hodin. U společnosti Direct Ferries najdete jízdní řády, ceny a rezervace trajektových jízdenek Zan Fast Ferries. Případně vám také porovnáme Zan Fast Ferries s alternativními trajektovými společnostmi.

Využijte stránky directferries.cz k vyhledání jízdního řádu společnosti Zan Fast Ferries, ke zjištění cen a pro rezervaci lístků společnosti Zan Fast Ferries. Hledáte nejlevnější možnost přepravy pro svůj výlet? Porovnáme pro Vás nabídku společnosti Zan Fast Ferries s jinými trajektovými operátory. S námi ušetříte nejen čas, své nervy, ale i peníze.

Zan Fast Ferries routes and ports

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.