Zante Ferries
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Zante Ferries

Společnost Zante Ferries, dříve známá jako Cyclades Ferries, zajišťuje časté plavby z řeckých měst Killini a Pireus na Kyklady a Jónské ostrovy, dvě nejpopulárnější souostroví v Řecku.

Zante Ferries, jako jedna z největších řeckých trajektových společností s dlouholetými zkušenostmi s plavbami po Egejském moři, přepraví několik tisíc cestujících ročně. Její flotila tří velkých lodí - Dionysios Solomos, Andreas Kalvos a Adamantios Korais - nabízí širokou škálu palubních služeb. Lodě se mohou pochlubit moderními, stylovými kabinami, přičemž cestující mají na výběr ubytování od deluxe standard až po ekonomickou třídu. Palubní kavárny a restaurace mají k dispozici široký výběr chutných lehkých jídel a jiné občerstvení.

Vzhledem ke své velikosti jsou plavidla schopny přepravit velký počet vozidel. Pasažéři také mohou bez příplatku cestovat se svými domácími mazlíčky, protože na palubě je dostatek prostoru i pro ně. Některé menší domácí zvířata mohou dokonce strávit plavbu na otevřené palubě. Všichni vlastníci musí mít u sebe platný EU pas pro zvířata.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Zante Ferries, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Zante Ferries. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Zante Ferries s alternativními trajektovými operátory.

Na palubě Zante Ferries

Všechny trasy Zante Ferries

Zante Ferries routes and ports

Alternativní společnosti a trasy

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.