COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Zante Ferries

Společnost Zante Ferries, dříve známá jako Cyclades Ferries, zajišťuje časté plavby z řeckých měst Killini a Pireus na Kyklady a Jónské ostrovy, dvě nejpopulárnější souostroví v Řecku.

Zante Ferries, jako jedna z největších řeckých trajektových společností s dlouholetými zkušenostmi s plavbami po Egejském moři, přepraví několik tisíc cestujících ročně. Její flotila tří velkých lodí - Dionysios Solomos, Andreas Kalvos a Adamantios Korais - nabízí širokou škálu palubních služeb. Lodě se mohou pochlubit moderními, stylovými kabinami, přičemž cestující mají na výběr ubytování od deluxe standard až po ekonomickou třídu. Palubní kavárny a restaurace mají k dispozici široký výběr chutných lehkých jídel a jiné občerstvení.

Vzhledem ke své velikosti jsou plavidla schopny přepravit velký počet vozidel. Pasažéři také mohou bez příplatku cestovat se svými domácími mazlíčky, protože na palubě je dostatek prostoru i pro ně. Některé menší domácí zvířata mohou dokonce strávit plavbu na otevřené palubě. Všichni vlastníci musí mít u sebe platný EU pas pro zvířata.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Zante Ferries, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Zante Ferries. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Zante Ferries s alternativními trajektovými operátory.

Všechny trasy Zante Ferries

Alternativní společnosti a trasy