Rezervujte si trajekt v Zeebrugge

Přístav Zeebrugge v Belgii Vás spojí s přístavem Hull v Anglii, je tu výběr z kolem 7 plaveb trajektem za týden. Doba plavby na trase z Zeebrugge do Hullu je od 14 hodin 30 minut, trasu provozuje společnost P&O Ferries.

Mapa přístavu Zeebrugge

Klikněte zde pro zobrazení mapy

Služby trajektové přepravy v Zeebrugge

 • P&O Ferries
  • 7 plaveb týdně 14 hod 30 min
  • Zjistit cenu

Průvodce přístavem Zeebrugge

Zeebrugge je přístavní město na pobřeží Belgii, které je administrativně součástí města Bruggy. Slouží jako mezinárodní přístav a letovisko s hotely, kavárny a pláže. Zeebrugge hrál důležitou roli ve vývoji města Bruggy, které bohužel přišlo o svůj přístav kvůli zanášení před stovkami let. Výstavba nového námořního přístavu v Zeebrugge začala na počátku 20. století, a pak se začala zvyšovat pověst města jako centra umění a cestovního ruchu. Tento přístav je také nejdůležitějším rybářským přístavem v Belgii a velkoobchodní rybí trh, který se nachází tady, je jedním z největších v Evropě. Zebrugge je nejen osobním přístavem s trajekty do Velké Británie, ale slouží také jako centrální přístav pro evropský automobilový průmysl, a je hlavním dopravním uzlem pro dovoz, zpracování a skladování energie, zemědělských produktů a dalších obecných nákladů.

Jak se dostat do přístavu Zeebrugge

 • Zeebrugge Trajektový Prístav Autem

  Leopold II Dam 13 Havendam, B 8380 Brugge, Belgium

 • Zeebrugge Trajektový Prístav Vlakem/Autobusem

  Leopold II Dam 13 Havendam, B 8380 Brugge, Belgium

 • Zeebrugge Trajektový Prístav Adresa

  Leopold II Dam 13 Havendam, B 8380 Brugge, Belgium

 • Ubytování v Zeebrugge

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Zeebrugge před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Zeebrugge pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!