COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Agios Konstantinos - Chora je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Řecka do ostrov Skopelos

Provozovatelé trajektů na trase Agios Konstantinos - Chora

Trajekt z Agios Konstantinos do Chora

S Direct Ferries můžete porovnat trajekty z Řecka do ostrov Skopelos na lince Agios Konstantinos - Chora pomocí našeho rychlého a snadného vyhledavače jízdného a dostupnosti volných míst.

Použijte náš průvodce trajektem Agios Konstantinos - Chora a zjistíte vše, co potřebujete vědět pro rezervace trajektu na ostrov Skopelos, včetně lodních společností na lince Agios Konstantinos - Chora, a taký alternativní možnosti pro Vaši cestu pokud jsou možné.

Porovnejte si četné plavby a palubní řády linky Agios Konstantinos - Chora online: zvolte místo odjezdu z "Vyhledávač cen Agios Konstantinos Chora" a klikněte na "hledat".

Průvodce přístavem Agios Konstantinos

Agios Konstantinos je řecké město v regionu Fthiotida. Po reformách územně-správního členění v roce 2011 se město stalo součástí oblasti Molos-Agios Konstantinos. Město má přístav s trajektovým spojením na ostrovy Skiathos, Skopelos a Alonissos, které patří do souostroví Severní Sporady.

Ostrov je převážně hornatý, pokrytý cypřiši, platany, duby a borovicemi. Tato vegetace umožňuje, že turisté mají často možnost vidět pod stromy pasoucí se kozy. Les Rádi, který je součástí systému Natura 2000 (soustava chráněných přírodních území v celé EU), je považován za nejstarší na Balkáně. Rostou tu speciálně nízké druhy dubů.

Město Agios Konstantinos, vzdálené asi 170 km severozápadně od řeckého hlavního města Athény, je malé pobřežní letovisko. V průběhu let se zde rozvinul cestovní ruch, čemuž dopomohl i jeho přístav. Návštěvníci města mohou relaxovat na pláži, bloudit uličkami, obdivovat starobylou architekturu nebo si vychutnat místní kuchyni.