COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Agistri Myli - Egina je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Řecka do Sarónske ostrovy

Provozovatelé trajektů na trase Agistri Myli - Egina

    • 5 Sailings Daily 10 min
    • Get price
    • 6 Sailings Daily 10 min
    • Get price

Trajekt z Agistri Myli do Egina

Trajektová trasa Agistri Myli Egina spojuje Řecko s Sarónske ostrovy a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Aegean Flying Dolphins se plaví 5 krát za den s dobou trvání plavby kolem 10 minut. zatímco Trajekty společnosti Hellenic Seaways se plaví 6 krát za den, plavba trvá od 10 minut.

Celkově je tu 11 plaveb den na trase z Agistri Myli Egina mezi Řecko a Sarónske ostrovy. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Průvodce přístavem Egina

Řecký ostrov Egina (lat. Aegina) se nachází v Aiginskom zálivu (známý také jako Sarónský záliv) a patří do skupiny Sarónských ostrovů. Tím, že se nachází v blízkosti Atén (17 mil), je oblíbený u návštěvníků Řecka. Podle mýtu má ostrov své jméno podle nymfy, dcery boha řeky Asópos, do které se zamiloval Zeus a vzal si ji s sebou na ostrov. V letech 1827 až 1829, kdy Aegina bylo dočasné hlavní město nového řeckého státu, guvernér Ioannis Kapodistrias si dal postavit impozantní neo-klasické sídla, které sloužily jako jeho ústředí a dnes jsou důležitými turistickými atrakcemi. Na okraji města Aegina jsou půvabné vesničky s výrazným tradičním charakterem jako Kypseli, Agii a Vagia.

Trajekty z přístavu na ostrově se plaví do přístavu Pireus s časem plavby asi 40 minut s Flying Dolphin a 75 minut s konvenčním trajektem. Aegina je také spojena s ostrovy Moni, Metopi, Diaportia, Lagouses, Kyra, Dorousa, Spalathonisi a Anonyma.