COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Blue Star Ferries

Blue Star Ferries provozuje mnoho trajektových plaveb spojujících hlavní řeckou pevninu s množstvím okolních řeckých ostrovů a také zajišťuje i poměrně mnoho vnútroostrovných linek.

Blue Star Ferries propojuje přístavy Pireus, Rafina a Thessaloniki s Krétou, Kykladskými ostrovy, souostrovím Dodekanézy a ostrovy v severovýchodním Egejském moři.

Jakmile nastoupíte na palubu plavidla společnosti Blue Star Ferries, zjistíte, že pohostinnost je neodmyslitelnou součástí její filozofie - od srdečního přivítání posádkou až po rychlost s jakou se budete cítit na palubě uvolněně ... Je to i díky tomu, že všechny části lodi byly projektované za účelem navození té nejpříjemnější atmosféry pro cestující.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Blue Star Ferries, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Blue Star Ferries. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Blue Star Ferries s alternativními trajektovými operátory.

Všechny trasy Blue Star Ferries

Alternativní společnosti a trasy