COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Agistri Myli - Pireus je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Řecka do Atény

Provozovatelé trajektů na trase Agistri Myli - Pireus

    • 5 Sailings Daily 50 min
    • Get price
    • 5 Sailings Daily 1 hour
    • Get price

Trajekt z Agistri Myli do Pireus

Trajektová trasa Agistri Myli Pireus spojuje Řecko s Atény a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Aegean Flying Dolphins se plaví 5 krát za den s dobou trvání plavby kolem 50 minut. zatímco Trajekty společnosti Hellenic Seaways se plaví 5 krát za den, plavba trvá od 1 hour.

Celkově je tu 10 plaveb den na trase z Agistri Myli Pireus mezi Řecko a Atény. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Průvodce přístavem Pireus

Řecké město a přístav Piraeus je jedním z největších přístavů v celém Středomoří a třetím největším na světě. Stal se navíc hlavním střediskem pro trajektovou síť, která zasahuje do Egejského moře. Piraeus je důležité město samo o sobě, a to bez ohledu na skutečnost, že je často považováno za předměstí Atén, řeckého hlavního města, které je situováno v jeho těsné blízkosti. Bez ohledu na vzdálenost Atén má nábřeží Piraeus svůj vlastní výrazný vzhled s důrazem na nejatraktivnější části města, které se nachází ve východní čtvrti vedle přístavu Mikrolimano a přístavu Zea Marina. Místní oblíbenou událostí je Mezinárodní filmový festival Ecocinema, který se koná každoročně koncem února. V kinech Atticon Cinema a Cineac Cinema, která se nachází na náměstí, se promítá řada filmů.

Plno restaurací, barů a nočních klubů. Okolí nábřeží bylo přestaveno před olympijskými hrami v Aténách a výsledek této činnosti představuje nová přístavní promenáda lemována stromy, která navíc protíná středověké městské hradby. Tyto hradby sloužily jako vzpomínka a jako pohled na bohatou minulost města.