COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Akgunler Denizcilik

Akgünler Denizcilik provozuje trajektové plavby spojující Turecko a Kypr, Sýrii a Libanon, a to prostřednictvím flotily křídlových a tradičních lodí.

Tyto trasy fungují již několik let a poskytují nesmírně důležité propojení Kypru s okolními zeměmi. Flotila společnosti Akgünler obsahuje tři křídlové lodi, které jsou také nazývány "mořskými autobusy", a tři konvenční trajekty.

"Mořské autobusy" se odlišují velikostí a jsou schopny přepravit mezi 170 a 386 cestujícími. Tato plavidla jsou určena pouze pro cestující bez vozidel, zatímco konvenční trajekty přepraví i cestující s motorovými vozidly.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti Akgunler Denizcilik s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Trasy a přístavy Akgunler Denizcilik

Všechny trasy Akgunler Denizcilik