Akgunler Denizcilik
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Akgunler Denizcilik

Akgünler Denizcilik provozuje trajektové plavby spojující Turecko a Kypr, Sýrii a Libanon, a to prostřednictvím flotily křídlových a tradičních lodí.

Tyto trasy fungují již několik let a poskytují nesmírně důležité propojení Kypru s okolními zeměmi. Flotila společnosti Akgünler obsahuje tři křídlové lodi, které jsou také nazývány "mořskými autobusy", a tři konvenční trajekty.

"Mořské autobusy" se odlišují velikostí a jsou schopny přepravit mezi 170 a 386 cestujícími. Tato plavidla jsou určena pouze pro cestující bez vozidel, zatímco konvenční trajekty přepraví i cestující s motorovými vozidly.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti Akgunler Denizcilik s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.