Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Almería

  • Almeria Trajektový Prístav Autem

    Z Madridu vezmete dálnici A-4/Autovia del Sur smerem do M-40/E-5/Cordoba a pokracujte po A-4. Vyjdete výjezdem císlo 292 a vezmete A44. Vyjedte na výjezdu císlo 118 a vezmete A-92 smerem do Murcia; u výjezdu 392 vezmete A-7 smerem ke N340/Almeria/Malaga a nakonec na výjezdu 443 opustite dálnici a vezmete první východ smerem do Almeria a následujte informacní tabule ke Almeria trajektovému prístavu.

  • Almeria Trajektový Prístav Adresa

    Estación Marítima s/n, C.P. 04002, Spain

  • Ubytování v Almería

    Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Almería před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Almería pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Almería

Průvodce přístavem Almería

Průvodce přístavem Almería

Almeria je hlavní město provincie Almería na jihovýchodě Španělska. Název "Almeria" je odvozen z arabského "Strážná věž", díky jeho velkolepému maurskému hradu Alcazaba: mezi muslimskými pevností Andalusie větší je jenom pevnost Alhambra. Město bylo založeno Abd ar-Rahmanem III v roce 955 jako hlavní přístav, s cílem posílit středomořskou ochranu před Fátimovským chalífátem v Tunisku. V této době přístavní město Almería dosáhlo svého historického maxima, i nadále existovalo po pádu Córdobského chalífátu, v podřízení silné muslimské taify. Hedvábní průmysl, založený na výsadbu morušovníků v horkých suchých oblastech, podpořil Almeríi v 11. století, a učinil tento strategický přístav ještě více atraktivnějším.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.