COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Alonissos - Mantoudi je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty ze Sporad do Řecko

Provozovatelé trajektů na trase Alonissos - Mantoudi

    • 7 Sailings Weekly 2 hr 15 min
    • Get price
    • 2 Sailings Weekly 40 min
    • Get price

Trajekt z Alonissos do Mantoudi

Trajektová trasa Alonissos Mantoudi spojuje Sporady s Řecko a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Anes Ferries se plaví 7 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 2 hodin 15 minut. zatímco Trajekty společnosti SeaJets se plaví 2 krát za týden, plavba trvá od 40 minut.

Celkově je tu 9 plaveb týden na trase z Alonissosu Mantoudi mezi Sporady a Řecko. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Průvodce přístavem Alonissos

Alonnisos je řecký ostrov v Egejském moři, který je součástí souostroví Severní Sporady. Dalšími ostrovy v blízkosti jsou Skiathos a Skopelos. Alonnisos je i jméno hlavní vesnice na ostrově, která se nachází v jižní části ostrova a místní obyvatelé ji nazývají Chora. Zátoka, která obklopuje ostrov a vesnici, nese také název Alonissos.

Symbolem ostrova je středomořský tuleň, který je chráněným druhem. Jeho ochrana byla důvodem založení národního mořského parku na ostrově (prvního v Řecku). "Marine Park" se zaměřuje nejen na ochranu, ale klade si za cíl i výzkum, záchranné práce a péče o středozemního tuleně, stejně jako i o ostatní savce.

Hlavní přístav na ostrově je Patitiri a nachází se na jihovýchodním pobřeží. Z Alonnisos plují trajektové a křídlové lodě do přístavů Volos, Agios Konstantinos a Soluň na řecké pevnině, stejně jako na ostrovy Skiathos, Skopelos a Skyros.