COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

SeaJets

Seajets je řecká společnost provozující trajektové přejezdy z Pirea v rámci městské oblasti Atén na Krétu a Kykladské ostrovy.

Seajets provozuje pravidelné přejezdy se svou flotilou 11 vysokorychlostních lodí, největší sítí v Egejském moři, spojující 17 přístavů s celkovou kapacitou pro více než 8 500 cestujících a 1 450 vozidel. Flotila Seajets, která se skládá především z katamaranů nejvyšší kvality, obsahuje také stylový jednotrupý Tera Jet, největší z flotily, a Paros Jet dosahující rychlosti 45 a 37 uzlů. Největší katamaran společnosti, Champion Jet 1, s přepravou až 1 000 cestujících a 200 vozidel, dokáže plout působivou rychlostí 40 uzlů.

Seajets důsledně nabízí všem cestujícím spolehlivou, konzistentní a bezpečnou námořní přepravu již od svého založení v roce 1989. Tím, že se rozhodl používat pouze vysokorychlostní trajekty a s více než 140 trajektovými spojeními z Pirea, Rafiny a Kréty na ostrovy Kyklady, nabízejí nejrychlejší a nejpohodlnější službu dostupnou v regionu.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti SeaJets, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti SeaJets. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku SeaJets s alternativními trajektovými operátory.

Všechny trasy SeaJets

Alternativní společnosti a trasy