SeaJets
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

SeaJets

Seajets je řecká společnost provozující trajektové přejezdy z Pirea v rámci městské oblasti Atén na Krétu a Kykladské ostrovy.

Seajets provozuje pravidelné přejezdy se svou flotilou 11 vysokorychlostních lodí, největší sítí v Egejském moři, spojující 17 přístavů s celkovou kapacitou pro více než 8 500 cestujících a 1 450 vozidel. Flotila Seajets, která se skládá především z katamaranů nejvyšší kvality, obsahuje také stylový jednotrupý Tera Jet, největší z flotily, a Paros Jet dosahující rychlosti 45 a 37 uzlů. Největší katamaran společnosti, Champion Jet 1, s přepravou až 1 000 cestujících a 200 vozidel, dokáže plout působivou rychlostí 40 uzlů.

Seajets důsledně nabízí všem cestujícím spolehlivou, konzistentní a bezpečnou námořní přepravu již od svého založení v roce 1989. Tím, že se rozhodl používat pouze vysokorychlostní trajekty a s více než 140 trajektovými spojeními z Pirea, Rafiny a Kréty na ostrovy Kyklady, nabízejí nejrychlejší a nejpohodlnější službu dostupnou v regionu.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti SeaJets, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti SeaJets. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku SeaJets s alternativními trajektovými operátory.

Všechny trasy SeaJets