Arjuna Fast Cruise
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Arjuna Fast Cruise

Arjuna Fast Cruise je trajektová přepravní služba operující z Indonésie, která zajišťuje pravidelné trajekty z Bali na ostrovy Gili s trasami z Amedu na Lombok a Sanur na Nusa Penida. Původně začala jako logistická společnost, než se rozšířila do námořní dopravy pod PT. Arjuna Satria Dewata v roce 2022.

Na palubě jejich trajektů najdete vynikající zařízení včetně toalet, informačních monitorů, klimatizace, záchranných vest a pohodlného sezení až pro 86 cestujících na jednu cestu. Každý trajekt provozuje kapitán a posádka s mnohaletými námořními zkušenostmi, takže cestující mohou relaxovat s vědomím, že jsou v bezpečných rukou.

Vyberte si mezi 2 vysokorychlostními trajekty nazvanými Arjuna 1 a Arjuna 2. Tyto trajekty cestují pozoruhodnou rychlostí a jsou schopny přepravit cestující ze Sanuru na Nusa Penida přibližně za 1 hodinu.

Prohlédněte si Arjuna Fast Cruise plavební řády, ceny a rezervujte si Arjuna Fast Cruise lodní lístky s directferries.cz. Hledáte jinou trasu nebo trajektovou společnost? Nedělejte si starosti, porovnáme pro Vás nabídku Arjuna Fast Cruise s jinými trajektovými společnostmi.

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.